4 liga podkarpacka. Izolator Boguchwała wypunktował Czarnych Trześń. Gospodarze mieli pretensje do sędziów

Miłosz Bieniaszewski
Michał Daniel (z prawej) zdobył dwie bramki dla Izolatora Boguchwała
Michał Daniel (z prawej) zdobył dwie bramki dla Izolatora Boguchwała Miłosz Bieniaszewski
Izolator Boguchwała efektownie pokonał Czarnych Trześń, ale miejscowi mieli spore pretensje do arbitrów tego spotkania.

Czarni ostatnio postawili się liderowi z Wiązownicy, ale tym razem szybko stało się jasne, że ponownie zostaną bez punktów.

Gospodarze mieli jednak ogromne pretensje o pierwszą połowę do arbitrów. Uważali bowiem, że przy pierwszej bramce najpierw faulowany był ich zawodnik, a przy trzeciej gracz Izolatora pomógł sobie ręką.

Przy drugim golu natomiast sędzia boczny podniósł chorągiewkę i miejscowi piłkarze stanęli jak wryci, ale główny arbiter gry nie przerwał, co zakończyło się trafieniem Przemysława Nalepki. Tutaj o błędzie nie było jednak mowy, bo zagrywającym był gracz gospodarzy.

Pomyłki sędziów nie mogą jednak przyćmić faktu, że goście wygrali ten mecz w pełni zasłużenie, bo byli po prostu zespołem zdecydowanie lepszym.

Czarni Trześń – Izolator Boguchwała 0:5 (0:3)

Bramki: 0:1 Daniel 5-karny, 0:2 P. Nalepka 11, 0:3 Kasprzyk 45, 0:4 Daniel 57, 0:5 samobójcza 80.

Czarni: Rudolf – Godek (65 M. Szymański), Wójciak, Tęczar, K. Szymański (65 Jeż) – Mazur (75 Dulik), Wąs, Strojny, Mucha – Soboń, M. Dopart. Trener Mateusz Dopart.

Izolator: Sydorenko – Gajdek, Kasprzyk, Cach – Worosz (46 Płocica), Ciemierkiewicz (60 Walas), T. Nalepka (70 Urbaniak ż), Leśniak ż – Daniel (60 Piękoś), P. Nalepka ż (60 Ivaniuk), J. Wilk. Trener Bartosz Zołotar.