4 liga podkarpacka. Izolator Boguchwała zatrzymał Polonię [RELACJA, ZDJĘCIA]

Izolator pokonał Polonię 3:0
Izolator pokonał Polonię 3:0 Michał Czajka
- To był chyba nasz najsłabszy mecz w tej rundzie - zwłaszcza pierwsza połowa - podsumował mecz z Izolatorem Boguchwała trener Polonii Przemyśl Piotr Cisek.

Od samego początku dało się zauważyć przewagę Izolatora Boguchwała. Podopieczni trenera Bartosza Zołotara mieli więcej z gry, częściej przebywali na połowie przeciwnika i grali zdecydowanie agresywniej, co przynosiło efekty w postaci wywalczonych piłek nawet na połowie Polonii. Defensywę przemyślan po raz pierwszy udało się złamać w 25. minucie, gdy gola zdobył Przemysław Nalepka.

Potem "Izolacja" wcale nie spuściła z tonu - cały czas miała przewagę i znacznie więcej stałych fragmentów gry w postaci rzutów wolnych i rożnych, ale nie potrafiła tego zamienić na bramkę.

- W przerwie byłem trochę niezadowolony z tego, że w pierwszych 45 minutach zdobyliśmy tylko jednego gola

- przyznał po meczu Bartosz Zołotar, trener Izolatora.

W drugą część gry odważnie weszła Polonia, która ruszyła do ataku w poszukiwaniu wyrównującego gola. Przemyślanom udawało się przedostawać pod pole karne gospodarzy, ale gorzej było ze stworzeniem sobie dobrych okazji. Izolator od czasu do czasu próbował ruszać ze swoimi akcjami i po jednym z takich wypadów jeden z defensorów Polonii faulował w polu karnym, a z jedenastu metrów gola zdobył Michał Daniel.

Polonia jeszcze mogła się podnieść po tym ciosie, ale znakomitej sytuacji sam na sam nie wykorzystał Chernii.

- Szkoda, że nie udało się tego strzelić, bo może jeszcze moglibyśmy coś zrobić

- żałował po meczu Piotr Cisek.

Izolator dobił jeszcze rywala trzecim golem - kapitalnym strzałem z woleja popisał się wprowadzony chwilę wcześniej Filip Leśniak, a gościom na otarcie łez pozostał honorowy gol w doliczonym czasie gry.

- Każda seria się kiedyś kończy - szkoda, ale myślimy już o kolejnym spotkaniu - podsumował coach Polonii.

- Chcemy teraz po prostu wygrywać, nie patrzymy czy uda się dogonić Wiązownicę - cieszymy się z każdych trzech punktów - powiedział Bartosz Zołotar.

Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 3:1 (1:0)

Bramki: 1:0 P. Nalepka 25, 2:0 Daniel 64-karny, 3:0 Leśniak 76, 3:1 Zanko 90+2 karny.

Izolator: Sydorenko - Kasprzyk, Bogacz ż, Gajdek - K. Wilk ż (85 Cach), T. Nalepka, Ciemierkiewicz (72 Urbaniak), Worosz ż (82 Walas) - P. Nalepka (76 Piękoś), Daniel (82 Płocica), J. Wilk (72 Leśniak). Trener Bartosz Zołotar.

Polonia: Kuźma - Solarz ż, Kuźniar ż (85 Walczyszewski), Mykytsey ż (46 Sychevskyi), Jasiński (46. H. Błachuciak), Kazek ż, Głuszko, Wanat (85 Zanko), Babieczko, Andreasik (65 R. Błachuciak), Chernii. Trener Piotr Cisek.

Sędziował Mastaj (Rzeszów). Widzów ok. 200.