4 liga podkarpacka. Karpaty Krosno pokonały na wyjeździe Resovię II

Karpaty Krosno wywiozły komplet punktów z Rzeszowa. Piłkarze trenera Dariusza Liany kapitalnie zaczęli niedzielne spotkanie.

Karpaty znakomicie rozpoczęły mecz w Rzeszowie i już po 10 minutach zespół z Krosna prowadził 2:0.

- Zaczęliśmy fatalnie, a na dodatek bramki traciliśmy wręcz kuriozalne - przyznał trener rzeszowian, Adam Bukała.

Szkoleniowiec Resovii żałował również sytuacji, jakie w drugiej połowie zmarnowali jego piłkarze (Wolański, Kojder, Chuchro).

- W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze cztery znakomite okazje i można było zamknąć ten mecz - powiedział z kolei trener Karpat, Dariusz Liana. - Nie zrobiliśmy tego i w drugiej części było momentami nerwowo - dodał.

Resovia II - Karpaty Krosno 0:2 (0:2)

Bramki: 0:1 Czelny 3, 0:2 Stańko 10.

Resovia: Siryk - Chuchro, Kumorek (46 Szymański), Drozd ż, Usarz, Kyciński (60 Bomba), Tolmachov (33 Kojder), Fluda (80 Gnap), Wolański (70 Mikrut), Wódz (46 Sitek), Cholewa. Trener Adam Bukała.

Karpaty: Krawczyk - Gierlasiński, Blezień (72 Majewski), Pelczar ż, Król ż, Wojtasik (87 K. Głód), Stańko, Dziadzosz (84 R. Głód), Fundakowski (46 Sęp), Sikorski, Czelny (58 Wajs). Trener Dariusz Liana.