4 liga podkarpacka. Karpaty Krosno wygrały na wyjeździe z Sokołem Kolbuszowa Dolna 3:2

mtr
Karpaty Krosno zapisały na swoje konto trzy punkty
Karpaty Krosno zapisały na swoje konto trzy punkty Łukasz Solski
Sokół Kolbuszowa Dolna przegrał w niedzielę na własnym obiekcie z Karpatami Krosno 2:3. Sytuacja w dole tabeli 4 ligi podkarpackiej robi się bardzo napięta.

Sokół objął prowadzenie już w 7. minucie spotkania, gdy na listę strzelców wpisał się Brian Dziedzic, który wykorzystał podanie Skowrona.

Do szatni w lepszych humorach schodzili jednak piłkarze Karpat; najpierw w 32. minucie wyrównujące trafienie zanotował Bartłomiej Wojtasik (asysta Matysika), a chwilę później Michał Stasz z karnego zdobył bramkę na 2:1. Rzut karny został podyktowany po faulu na Wojtasiku.

Po zmianie stron wynik podwyższył Dominik Kowalski. - To była głupia bramka po błędzie naszego obrońcy – mówił po meczu Andrzej Skowroński, wiceprezes Sokoła.

Na kwadrans przed końcem spotkania kontaktową bramkę z rzutu karnego zdobył Kornel Kołacz, jednak Sokół nie zdołał już doprowadzić do remisu. - Dążyliśmy do wyrównania, ale zabrakło nam szczęścia – podsumował Skowroński.

- Karny dla Sokoła w mojej ocenie nieco kontrowersyjny. W końcówce wkradło się trochę nerwów, ale ogólnie jestem zadowolony z postawy moich zawodników. Zmieniliśmy na ten mecz ustawienie, wprowadziliśmy kilku młodych chłopaków. W wyjściowej jedenastce wyszło siedmiu młodzieżowców – nie krył zadowolenia po zwycięstwie Dariusz Jęczkowski, trener drużyny z Krosna.

Sokół Kolbuszowa Dolna – Karpaty Krosno 2:3 (1:2)

Bramki: Dziedzic 7, Kołacz 74-karny – Wojtasik 32, Stasz 39-karny, Kowalski 53.

Sokół: Bieleń 5 – Skowron 5, Parys 5, Więcław 4 (65 Orzech 4), P. Karkut 5, Kołacz 6, Ilnytskyi 5, B. Karkut ż 5, Stanowski 5 (75 Maziarz), Prokop 4 (80 Korab), Dziedzic 6. Trener Eugeniusz Sito.

Karpaty: Krawczyk 6 – Kasperkowicz 6, Stasz 6, Burka 6, Sikorski ż 6, Knap ż 6, Król 6, Matysik 7 (70 Stańko), Sęp 6 (60 Fundakowski 6), Kowalski 6, Wojtasik 8 (80 Czelny ż). Trener Dariusz Jęczkowski.

Sędziował Samołyk (Gorzyce) 6. Widzów 300 (ok. 30 z Krosna).

Trener Izolatora: Cieszymy się, że mamy Patryka [WIDEO]