4 liga podkarpacka. Legion Pilzno przegrał na własnym obiekcie z JKS-em Jarosław 0:3

mtr
Tomasz Sowa
Trzy gole Bartłomieja Raby zapewniły JKS-owi Jarosław wyjazdowe zwycięstwo nad Legionem Pilzno.

Jarosławianie przyjechali do Pilzna bez swojego najskuteczniejszego strzelca, Kacpra Rączki. Jednak to oni dyktowali w sobotnim starciu warunki.

Goście wynik otworzyli w 21. minucie, gdy Bartłomiej Raba wykorzystał podanie Alexa Kopcio i w sytuacji sam na sam z bramkarzem umieścił futbolówkę w siatce.

Po zmianie stron JKS dobił gospodarzy w trzy minuty; upływała godzina gry, gdy po asyście Michała Stankiewicza drugi raz na listę strzelców wpisał się Raba. Po chwili "Loczek" wykorzystał ponownie dogranie Stankiewicza i było po meczu.

Legion Pilzno - JKS Jarosław 0:3 (0:1)

Bramki: 1:0 Raba 21, 2:0 Raba 60, 3:0 Raba 63.

Legion: Kochan - Misztal, Tragarz ż, Mazur, Pierzchała, Dereń (65 Kozioł), Manzo (88 Cichowski), Pęcak (88 Gliwa), Sikora (76 Sztuka), Barycza, Wolański (85 Kwiatek). Trener Roman Gruszecki.

JKS: Lis - Szakiel, Borowski, Saramak, Bartnik, Kopcio, Sobolewski, Brodowicz (83 Kubas), Krzyczkowski (76 Aksamit), Stankiewicz (90 Boratyn), Raba (90 Bugryn). Trener Arkadiusz Baran.