4 liga podkarpacka. Legion Pilzno wygrał z Polonią Przemyśl 2:1, bohaterem gospodarzy został Damian Wolański

mtr
Tomasz Sowa
Dwie bramki Damiana Wolańskiego spowodowały, że na pięć minut przed końcem spotkania, Legion Pilzno prowadził z Polonią 2:0. Przemyślanie w końcówce zdobyli kontaktową bramkę, ale gospodarze zdołali dowieźć korzystny wynik do końca spotkania.

Legion do przerwy prowadził po trafieniu "Wolana", a po godzinie gry prowadził już dwoma bramkamki.

W końcówce Polonia złapała kontakt po trafieniu Sedlaczka, ale Legion nie oddał prowadzenia i zaksięgował kolejne trzy punkty na swoim koncie.

- Na pewno cieszy, że forma zwyżkuje - nie krył zadowolenia po meczu prezes Legionu Pilzno, Marcin Kudłacz.

Legion Pilzno - Polonia Przemyśl 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Wolański 37, 2:0 Wolański 59, 2:1 Sedlaczek 85.

Polonia: Cisek - Głuszko, Janas, Zanko, Kuźniar, Czuryk, Valichura (46 Popynaka), Gielarowski (62 Falko), Kowalski, Sedlaczek, Wanat. Trener Piotr Cisek.

Legion: Kochan - Buras (75 Barszcz), Pęcak ż, Tragarz, Manzo ż (68 Bieszczad ż), Sikora (89 Pierzchała), Mazur, Sztuka ż (48 Dereń), Misztal, Barycza (90+2 Kozioł), Wolański ż (90 Gliwa). Trener Roman Gruszecki.

Sędziował Samołyk (Stalowa Wola). Widzów: ok. 300.