4 liga podkarpacka. LKS Skołoszów wysoko przegrał z Igloopolem Dębica

Igloopol Dębica (niebieskie stroje) wygrał w Skołoszowie.
Igloopol Dębica (niebieskie stroje) wygrał w Skołoszowie. Grzegorz Kostka
To był bardzo ciekawy mecz, w którym prowadzenie zmieniało się kilka razy, ale w końcowym rozrachunku górą okazali się goście.

Obie drużyny postawiły na ofensywę, co przełożyło się na siedem bramek w pierwszej połowie. W tej odsłonie prowadzenie przechodziło z rąk do rąk. Ostatecznie na przerwę drużyny zeszły z jedno bramkowym prowadzeniem gości. Po przerwie przyjezdni dorzucili jeszcze dwie bramki w pełni kontrolując przebieg gry, pieczętując swoje wysokie zwycięstwo.

LKS Skołoszów - Igloopol Dębica 3:6 (3:4)

Bramki: 0:1 Tarała 9, 1:1 Modny 11-karny, 2:1 M. Buczkowski 16, 2:2 Wojdyło 34, 3:2 M. Buczkowski 37, 3:3 Tarała 45-karny, 3:4 Leśniak 45+1, 3:5 Tarała 52, 3:6 Cyganowski 87.

Skołoszów: Trzeciak - Łukasiewicz (74 Franków), Wojtowicz, Broda (74 Pacuła), Kiełbowicz, K. Buczkowski ż, Pilawa (15 Czop), Czerwiński ż, Modny ż, M. Buczkowski, Mariash ż. Trener Bogusław Sierżęga.

Igloopol: Psioda (90+2 Lis) – Brzostowski, Mendalka ż (57 Cieśla), Wanat ż, Wiszyński, Stefanik, Tarała (71 Kornaś), Wojdyło (65 Cyganowski), Okoń (74 Jaszcz ż), Leśniak, Drobot (89 Dudek). Trener Łukasz Cabaj.