4 liga podkarpacka. MKS Arłamów/Ustrzyki Dolne rozbił Głogovię Głogów Małopolski

SEC
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Cały sezon dla Arłamowa udany nie był, wszak drużyna z Ustrzyk Dolnych spadła do klasy okręgowej, ale dwa ostatnie wygrane mecze, z Karpatami w Krośnie przed tygodniem oraz z Głogovią świadczą, że piłkarze z Bieszczadów będą jednym z głównych kandydatów do awansu i powrotu na czwartoligowe boiska w przyszłym roku.

Mecz z Głogovią ułożył się dla gospodarzy znakomicie, bo po pół godzinie prowadzili różnicą dwóch bramek. Co prawda tuż przed przerwą goście złapali kontakt, lecz w drugiej odsłonie miejscowi ponownie przejęli inicjatywę i szybko powiększyli przewagę.

Znakomitą skuteczność potwierdził Radosław Macnar, aż czterokrotnie wpisując się na listę strzelców. Napastnik Arłamowa należał w całych rozgrywkach do czołowych snajperów ligi. Najładniejszego gola zdobył w 77. minucie, kiedy to przymierzył w samo okienko z rzutu wolnego.

Arłamów/Bieszczady Ustrzyki Dolne - Głogovia Głogów Młp. 6:2 (2:1)

Bramki: 1:0 Czelny 15, 2:0 Macnar 33, 2:1 G. Płonka 43, 3:1 Macnar 49, 4:1 Espania 50, 4:2 Czop 74, 5:2 Macnar 77, 6:2 Macnar 83.

Bieszczady: Półkoszek – Kumah-Doe, Szczurek, Bujak, K. Kasperkowicz (80 Zięba) – Czelny (83 Rąpała), Walaszczyk, Ziemba ż, Espania (77 Fundanicz), Valihura ż (85 K. Dobrzański) – Macnar ż. Trener Piotr Kowalski.

Głogovia: Janik – Kuca, Kłak, Pilecki, Cząba – Ostrowski, Jakubowski ż, Chamera, G. Płonka, Pyrdek – Czop. Trener Kamil Kawa.