Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Wisłok Wiśniowa po trzech porażkach przełamał się w...

4 liga podkarpacka. Polonia Przemyśl przegrała u siebie z Wisłokiem Wiśniowa 1:2 [ZDJĘCIA]

Wisłok Wiśniowa po trzech porażkach przełamał się w Przemyślu. Goście wygrali z Polonią 2:1. W pierwszej połowie Mateusz Skała (Wisłok) doznał kontuzji kolana. Zawodnik został odwieziony do szpitala przez załogę pogotowia ratunkowego. W 64. minucie Paweł Piątek (Polonia) został ukarany czerwoną kartką (druga żółta).

Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1:2 (1:2)
Bramki: 0:1 M. Szymański 1, 1:1 Wanat 16, 1:2 Koczela 40.

Polonia: Kuźma 6 – Solarz 5, Kowalski 5, Zanko 5 żk, J. Broda 5 (77 Gielarowski) – P. Broda 5, Adamski 4 (46 Głuszko 4 żk), Kazek 4, Błahuciak 4 żk, Wanat 6 żk – Piątek 5 żk żk czk [64]. Trener Piotr Cisek żk.

Wisłok: Wieczerzak 6 żk – Stanek 6, Wójcik 6, Skała 5 (11 Guzek), Rutyna 6, Kuta 6, M. Szymański 7 (72 Nowak), Koczela 7, Złotek 6 (90+5 Oliwa), K. Szymański 6, Krok. Trener Krzysztof Korab.

Sędziował Wolan 5 (Tarnobrzeg). Widzów 100.

Udawał policjanta. Przekręt nie wypalił. Oszust zwyzywał niedoszłą ofiarę

San Antonio znów ze zwycięstwem. Bardzo dobry mecz w wykonaniu Jeremy'ego Sochana

Kolejny lek wycofany z aptek. Jego użycie stwarza zagrożenie dla pacjentów!