4 liga podkarpacka. Remisem 1:1 zakończył się mecz pomiędzy Wisłokiem Wiśniowa i Sokołem Kolbuszowa Dolna

mtr
Łukasz Solski
W niedzielę Wisłok Wiśniowa podejmował na własnym obiekcie Sokoła Kolbuszowa Dolna. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Piłkarze Sokoła bardzo dobrze rozpoczęli niedzielne starcie – prowadzenie objęli już w 13. minucie. Łukasz Gorzelany dośrodkował z rzutu rożnego, a Karol Wilk celnie główkował. Strzelec bramki mógł mieć na koncie dwa trafienia, ale zmarnował sytuację sam na sam.

W 65. minucie było 1:1, na listę strzelców wpisał się Michał Szymański. Sokół wykonywał stały fragment gry, ale piłkarze Wisłoka ruszyli z udanym kontratakiem.

Chwilę po stracie bramki czerwoną kartkę obejrzał Roman Ilnytskyi. - Po tej kartce musieliśmy zagrać bardziej defensywnie. Ogólnie pierwsza część gry była wyrównana, choć zmarnowaliśmy jedną dogodną sytuację – komentował Waldemar Mazurek, trener gości.

- Wydaję mi się, że delikatnie byliśmy lepsi, prowadziliśmy grę. Niepotrzebnie straciliśmy tę bramkę po stałym fragmencie gry. Jakieś sytuacje były. Trochę szkoda tego meczu, ale lepiej zdobyć punkt, niż nic

- stwierdził Krzysztof Korab, szkoleniowiec Wisłoka.

Wisłok Wiśniowa - Sokół Kolbuszowa Dolna 1:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Wilk 15-głową, 1:1 M. Szymański 65.

Wisłok: Wieczerzak 6 - Skała 5, Kuta 5, Stanek 5, Wójcik 5, Rutyna 5, Guzek 5, M. Szymański 7, Nowak 6, Maik 5 (60 Krok 5), Złotek 5. Trener Krzysztof Korab.

Sokół: Kozioł 5 – B. Karkut ż 5, Ilnytskyi 0 [cz 65], Gorzelany 7, Aab 5, Płudowski 5 (82 Serwon), Sroka 5 (85 Chmielowiec), Prokop 5, Kołacz 5, Miśko 5 (46 Wójcik 5), Wilk 6 (75 Adranowicz). Trener Waldemar Mazurek.

Sędziował Kantor (Dębica) 7. Widzów 200.