4 liga podkarpacka. Sokół Kolbuszowa Dolna pewnie ograł Piast Tuczempy

Marcin Jastrzębski
Sokół Kolbuszowa Dolna może być już spokojny o utrzymanie
Sokół Kolbuszowa Dolna może być już spokojny o utrzymanie M. czajka/Archiwum
Zespół Sokoła Kolbuszowa Dolna cieszy się z utrzymania w rozgrywkach. W meczu na stadionie nad Nilem, goście z Tuczemp wyglądali na pogodzonych ze spadkiem z 4 ligi podkarpackiej.

Sokół przystępował do tego spotkania podbudowany ostatnimi dobrymi wynikami i już w czwartej minucie objął prowadzenie. Po podaniu Damiana Bożka do siatki trafił Krzysztof Szymański. Niewiele wskazywało na to, że goście zagrożą Kacprowi Piechocie i kilkanaście minut później było już 2:0. Przy drugim trafieniu Szymańskiego asystował Dawid Skupiński.

Sokół Kolbuszowa Dolna pewnie pokonał Piasta

Sokół Kolbuszowa Dolna pokonał Piast Tuczempy [ZDJĘCIA, KIBICE]

Piast postanowił zaatakować i w poprzeczkę trafił Kolumbijczyk Felipe. Po przerwie goście wywalczyli też rzut karny. Strzał Damiana Demskiego jednak obronił młody Kacper Piechota. Sokół cierpliwie czekał na swoje szanse i dwie z nich wykorzystał w ostatnim kwadransie meczu. - Dominowaliśmy, nie ma dwóch zdań - ocenił ten mecz Damian Korab, działacz Sokoła.

Sokół Kolbuszowa Dolna - Piast Tuczempy 4:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Szymański 4, 2:0 Szymański 26, 3:0 Szczurek 78, 4:0 Szymański 89.

Sokół: Piechota - Skowron, Stec, Ilnicki (80 Walicki), Bożek ż, Aab (54 Szczurek), Mazurek (57 K. Dziedzic), Kołacz, Misko (80 P. Karkut), Skupiński, Szymański. Trener Waldemar Mazurek.

Piast: Bandura - Sas, Hawryłko (65 Suderlak), Sobol, Demski, Felipe (50 P. Strawa), Popek, Buczkowski, Benc, Wielgosz, Kos. Trener Marek Strawa.