4 liga podkarpacka. Sokół Nisko - Legion Pilzno 0:0. Paskudna kontuzja Jakuba Turczyna

Miłosz Bieniaszewski
Damian Kuziora
Sokół Nisko jeszcze musi poczekać na pierwszą wygraną na własnym boisku. Drużyna Rafała Leśniowskiego tym razem zremisowała z Legionem Pilzno.
Sokół Nisko bezbramkowo zremisował u siebie z Legionem Pilzno.

4 liga podkarpacka: Sokół Nisko - Legion Pilzno 0:0 [ZDJĘCIA]

- Było to twarde spotkanie i myślę, że remis nikogo nie krzywdzi. Ciut większy niedosyt możemy jednak czuć my - powiedział Stanisław Smender, kierownik Sokoła Nisko.

Swoje szanse na gole miały obie strony, ale faktycznie trochę lepsze były te po stronie gospodarzy.

Arbiter tego spotkania do podstawowego czasu gry doliczył 3 minuty, ale skończył mecz po upływie 90 minut. Wszystko przez paskudną kontuzję Jakuba Turczyna, który złamał nogę i został odwieziony do szpitala.

Sokół Nisko – Legion Pilzno 0:0

Sokół: Drzymała – Tetlak ż, Maciorowski, Buda, K. Wojtak ż – Tyczyński, Drelich ż, Przepłata (60 Rutyna ż), P. Tur (65 Soboń) Stypa (80 Szewczyk) - M. Tur. Trener Rafał Leśniowski.

Legion: Kochan – Misztal ż, Tragarz, Mazur, Sikora (82 D. Słota) - Buras (85 J. Słota), Pęcak, Manzo, Barycza, Sztuka (58 Dereń ż) - Wolański (88 Turczyn). Trener Roman Gruszecki.

Sędziował Warzocha (Rzeszów). Widzów 100.

Dariusz Marzec w szczerym wywiadzie po odejściu z PGE Stali Mielec: takie rozstania naprawdę bolą