4 liga podkarpacka. Wiązownica pewnie wygrała z beniaminkiem z Kańczugi

arb
Grzegorz Kostka
Piłkarze Wiązownicy do boju z beniaminkiem przystąpili do premierowej wygranej, jaką odnieśli w starciu z Piastem.

Szybko objęli prowadzenie, bo już w 5. minucie na listę strzelców wpisał się Zieliński. Miejscowi mieli sytuacje, by podwyższyć, lecz brakowało szczęścia.

Goście od czasu do czasu zapędzali się pod pole karne Wiązownicy i dopięli swego w 32. minucie. Radość z remisu nie trwała długo, bowiem dwie minuty później znów na prowadzeniu byli gospodarze. Tuż przed samą przerwą podwyższył Kordas. W drugiej odsłonie miejscowi kontrolowali przebieg meczu i ustalili rezultat w samej końcówce.

KS Wiązownica - MKS Kańczuga 4:1 (3:1)

Bramki: 1:0 Zieliński 5, 1:1 Mikłasz 32, 2:1 Kordas 34, 3:1 Kordas 45, 4:1 Zieliński 89.

Wiązownica: Cynar – Gliniak, Staszczak ż, Kordas, Kmiotek, Janiczak, Kloc (88 Szafar), Michalik (79 Sitek), Rop, Zieliński, Kądziołka (66 Wydra). Trener Marcin Laska.

MKS: Przewrocki – Barszczak, Ostrzywilk, Cichy (78 Bawor), Piestrak (83 Uchyra), Mikłasz, Kudła, Gurak, Borcz, Cieleń, Frankiewicz (57 Struś). Trener Arkadiusz Kiszka.