4 liga podkarpacka. Wisłok Wiśniowa - Granica Stubno 3:1 [RELACJA]

luks
Andrzej Banaś
Wisłok wygrał zasłużenie, a trzy gole to najniższy wymiar kary. Najpierw w 8. min po wrzucie piłki z autu w pole karne, najprzytomniej zachował się Waldemar Złotek.

Wisłok wygrał zasłużenie, a trzy gole to najniższy wymiar kary. Najpierw w 8. min po wrzucie piłki z autu w pole karne, najprzytomniej zachował się Waldemar Złotek. W 30. min Marcin Borowczyk dośrodkował na głowę Wiesława Kozubka i było 2:0 dla gospodarzy. W 35. min Granica mogła odpowiedzieć, ale po rzucie wolnym piłka minimalnie przeszła obok słupka. Później sytuację sam na sam wybronił Dawid Kaszuba. Po przerwie goście przejmowali momentami inicjatywę, ale nie przełożyło się to na bramki.

Honorowe trafienie dla Granicy zaliczył Grzegorz Gielarowski, który wykorzystał błąd obrońców i pogonił na bramkę Kaszuby.

Wisłok Wiśniowa - Granica Stubno 3:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Złotek 8; 2:0 Kozubek 30, 3:0 Zimny 77, 3:1 Gielarowski 82.

Wisłok: Kaszuba 6 – Skała 6 żk, Kuta 6, S. Boruta 6, Stanisz 6 (54 Rutyna), Borowczyk 6 (80 Cyran), Kopeć 6 (60 Maik), Kozubek 7, Szymański 6 (84 Sokołowski), Guzek 6, Złotek 7 (73 Zimny). Trener Krzysztof Korab.

Granica: Kuźma 5 – Wróbel 5 (66 Ozibko), Styś 5, K. Mikulec 5, D. Mikulce 5 żk, Hajduk 4 (41 Pempuś 4 żk), Kalawski 5 (61 Świst 5), Klepacki 5, Sierżega 5, Poszpur 5 (71 Gielarowski), Harłacz 5 (88 Karol Żoch). Trener grający Bogusław Sierżęga.

Sędziował Łącz 7 (Tarnobrzeg). Widzów 50.