4 liga podkarpacka. Wisłok Wiśniowa pokonał Stal II Rzeszów - zdecydowały szybkie gole

Ck
Wisłok pewnie pokonał u siebie Stal II Rzeszów
Wisłok pewnie pokonał u siebie Stal II Rzeszów Łukasz Solski
- Powinniśmy wygrać wyżej, ale nie ma co wybrzydzać - mówił po sobotnim meczu ze Stalą II Rzeszów prezes Wisłoka Wiśniowa Eugeniusz Niemiec.

Rezerwowa drużyna Stali Rzeszów jak na razie punktuje tylko na wyjazdach, ale w sobotę dorobku nie poprawiła. Na wyniku zaważył początek meczu. W 3. minucie Krok podał „w uliczkę” do Wójcika, a ten nie zmarnował okazji. Drugą bramkę dla miejscowych, po ładnej, płynnej akcji, zdobył Yanchak. W 16. minucie silnie uderzył Kovtok i było już 3:0.

Zanosiło się na pogrom Stali II, ta jednak zdołała otrząsnąć się z dominacji Wisłoka i jeszcze przed przerwą zmniejszyła straty; koronkową akcję sfinalizował Lorek. Po zmianie stron przyjezdni grali ofensywnie, ale więcej szans na gola mieli gospodarze. Żadnej z nich nie wykorzystali, włącznie z rzutem karnym w 88. minucie - strzał dopiero co wprowadzonego do gry Gila obronił golkiper z Rzeszowa.

Wisłok Wiśniowa - Stal II Rzeszów 3:1 (3:1)

Bramki: 1:0 Wójcik 3, 2:0 Yanchak 8, 3:0 Kovtok 16, 3:1 Lorek 36.

Wisłok: Kaszuba - Kasperkowicz (75 Dziedzic), Zięba, B. Szymański, M. Szymański, Czelny (69 Tęcza), Krępa, Kovtok, Krok (87 Gil), Yanchak (76 Boduch), Wójcik (69 Piątek). Trener Tomasz Głąb.

Stal II: Raciniewski - Ofiara, Marcin Kaczor, Campello De Magalhaes cz [88, niesportowe zachowanie], Souto (65 Mazur), Lorek, Pieniążek (46 Krawczyk-Demczuk), Kądziołka (58 Buda), Hałucha (46 Somkin), Miłosz Kaczor, Ponce Garcia. Trener Sławomir Szeliga.