4 liga podkarpacka. Wisłok Wiśniowa przegrał na własnym obiekcie z JKS-em Jarosław 0:2 [RELACJA]

mtr
JKS Jarosław zakończył rundę jesienną na 4. pozycji w tabeli
JKS Jarosław zakończył rundę jesienną na 4. pozycji w tabeli Grzegorz Kostka
JKS Jarosław przyjechał do Wiśniowej w roli faworyta, jednak długo gospodarze stawiali czoła wyżej notowanemu rywalowi.

W pierwszej części obie drużyny miały swoje okazje, ale konkretów brakowało. Tuż przed przerwą z boiska musiał kontuzjowany Kamil Bała.

JKS świetnie rozpoczął drugą część gry. Z rzutu rożnego dośrodkował Paweł Oziębło, a 20-letni Maksymilian Szakiel głową skierował futbolówkę do bramki Wisłoka. Drużyna z Jarosławia podwyższyła wynik w 76. minucie, gdy Sebastian Pawlak w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy. Warto podkreślić, że również przy drugim trafienu dla przyjezdnych asystował dobrze dysponowany tego dnia Oziębło.

- Z pewnością nie było to miłe zakończenie rundy. W pierwszej połowie mieliśmy pomysł na grę. Po stracie bramki chcieliśmy zagreać odważniej, ale niestety JKS wyprowadził kontrę i było po meczu – komentował Krzysztof Korab, trener Wisłoka.

Jego drużyna dość niespodziewanie zakończyła rundę jesienną w dolnym rejonie tabeli.

- W Wiśniowej są ambitni ludzie. Mogliśmy mieć cztery, czy pięć punktów więcej, ale niestety w piłce raz jest lepiej, raz jest gorzej – dodawał Korab.

Odmienne nastroje panują w Jarosławiu. JKS zajmuje 4. miejsce w tabeli, a do lidera z Wiązownicy traci obecnie 9 punktów.

Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław 0:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Szakiel 48-głową, 0:2 Pawlak 76.

Wisłok: Wieczerzak 5 – Wójcik 4, Koczela ż 4, Kuta 4, Stanek 4, Krok 4, Rutyna 5, Guzek 5 (90 Oliwa ż), K. Szymański 4 (55 M. Szymański 5), Nowak 5, Złotek 4. Trener Krzysztof Korab.

JKS: Siryk 6 – Bartnik 6, Saramak 6, Szakiel 7, Ptasznik 6, Pilch 5 (65 Kołcz 5), Krzyczkowski 5 (67 Brodowicz 5), Raba 5, Bała 5 (40 Soczek 6), Oziębło 8, Pawlak 7 (90 Bugryn). Trener Paweł Załoga.

Sędziował Mroczek (Mielec) 7. Widzów 200 (ok. 60 z Jarosławia).

Przyjrzeliśmy się popularności podkarpackich klubów piłkarskich w mediach społecznościowych. Pod uwagę wzięliśmy oficjalne i aktywne konta klubów na Facebooku (stan polubień na 15.11.2019). Niektóre wyniki mogą zaskakiwać.

TOP 10 najpopularniejszych klubów piłkarskich na Podkarpaciu...