4 liga podkarpacka. Wisłok Wiśniowa rozgromił u siebie Czarnych Trześń aż 9:0!

Konrad Karaś
Łukasz Solski
Było to najwyższe zwycięstwo w tym sezonie rozgrywek 4 ligi. Gospodarze zdobyli pierwszą bramkę w 30. minucie – rzut karny po faulu na Maksymilianie Maiku pewnie wykorzystał Adrian Nowak. Chwilę później było już 2:0 – Michał Szymański podał do Maika, a ten efektownym lobem pokonał Rudolfa.

Zaraz po przerwie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę dostał piłkarz gości, Kacper Łebek.

– To nie był faul na kartkę – powiedział później trener Czarnych.

Podobnie uważali jego piłkarze, którzy zaczęli kłócić się z sędzią. Arbiter zdania nie zmienił, ale postanowił za to wykartkować niemal cały zespół z Trześni.

– Po czerwonej kartce dla Łebka skończyła się gra w piłkę – skomentował trener Dopart. I tak to wyglądało. Gospodarze do końca meczu zdominowali rywala, strzelili siedem bramek i sięgnęli tym samym po ósme zwycięstwo w lidze. Graczem meczu był Adrian Nowak, zdobywca hattricka.

Wisłok Wiśniowa – Czarni Trześń 9:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Nowak 30-karny, 2:0 Maik 32, 3:0 Nowak 50, 4:0 Nowak 55, 5:0 Kovtok 71, 6:0 Orzech 75, 7:0 Boduch 81, 8:0 M. Szymański 86, 9:0 M. Szymański 88.

Wisłok: Kaszuba (75 Kozak) – Zięba, B. Szymański, Kuta (70 Zaborowski), Krok, Złamaniec (70 Oliwa), Kovtok (70 Boduch), M. Szymański, Nowak, Sajdak (60 Kasperkowicz), Maik (46 Orzech). Trener Andrzej Szymański.

Czarni: Rudolf ż - Strojny ż, Karkut (46 M. Szymański ż), Łebek ż ż cz, Tęczar, Soboń ż, Mucha, Wójciak (70 Jan ż), Szymański ż, Maziarz (75 Łukasz ż), Dopart ż. Trener Mateusz Dopart.