4 liga podkarpacka. Zdziesiątkowana Lechia Sędziszów Małopolski nie dała rady Izolatorowi Boguchwała [ZDJĘCIA]

Izolator wygrał z Lechią 3:0 - wszystkie bramki padły w drugich 45 minutach
Izolator wygrał z Lechią 3:0 - wszystkie bramki padły w drugich 45 minutach Michał Czajka
Początkowo wydawało się, że będzie to wyrównane spotkanie, ale sytuację zmieniły diametralnie czerwone kartki dla Lechii Sędziszów Małopolski.

Na początku meczu goście pokazali, że nie przyjechali do Boguchwały się bronić - zaskoczyć Shkvarkova próbowali Pyrdek i Słoma, ale albo golkiper „Izolacji” był na posterunku, albo strzał był niecelny.

Jednak po niespełna 20 minutach musieli już grać w ołabieniu, bo sędzie wyrzucił z boiska Śwista, który sfaulował rywala tuż przed polem karnym. Oczywiście od tego momentu Izolator zaczął przeważać, ale w sumie nie potrafił tej przewagi udokumentować.

Na początku drugiej części Lechia, a konkretnie Zygmunt jeszcze bardziej „ułatwił” gospodarzom zadanie, bo po wulgarnym geście w kierunku kibiców wyleciał z boiska. Zaraz potem strzelanie dla miejscowych rozpoczął Aleksander Gajdek, a następnie Lucjan Frydrych i Konrad Kowal dobili rywala. Gospodarze mieli jeszcze kilka sytuacji, ale zabrakło im dokładności i spokoju pod bramką rywala, który pod koniec stracił jeszcze Branasa (uraz). Lechia jedynie długimi piłkami czasami starała się uruchomić w drugich 45 minutach Pyrdka z przodu, ale defensywa „Izolacji” szybko neutralizowała te „wypady” ofensywne.

Izolator Boguchwała - Lechia Sędziszów Młp. 3:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Gajdek 54, 2:0 Frydrych 63, 3:0 Kowal 67.

Izolator: Shkvarkov - T. Nalepka (66 Cach), Kasprzyk, Gajdek (70 Noga) - Walas, Majcher, K. Wilk, J. Wilk (66 Rembisz) - P. Nalepka (75 Kusy), Frydrych (66 Oreńczuk), Kowal (79 Żurawski). Trener Tomasz Głąb.

Lechia: Ćwiczak ż - Al. Czółno (73 Ziobro), Kanach, Świst cz [19-faul], Zygmunt cz [51-niesportowe zachowanie] - Ciemierkiewicz (64 Ka. Wesołowski), Słoma ż (70 Branas), Frankiewicz - Am. Czółno (73 Dziura), Kędzior ż (85 Bęben), Pyrdek ż. Trener grający Dariusz Frankiewicz.

Sędziował Kijowski (Krosno). Widzów ok. 100.