4 liga. Rzemieślnik Pilzno nie dał rady drużynie Geo-Eko Wiki Ekoball Stal Sanok w meczu na szczycie

Micz
Piłkarze z Sanoka wywieźli z Pilzna komplet punktów
Piłkarze z Sanoka wywieźli z Pilzna komplet punktów Tomasz Sowa
Geo-Eko Wiki Ekoball Stal Sanok wygrał wyjazdowe spotkanie z Rzemieślnikiem Pilzno. Bohaterem okazał się młody Rafał Domaradzki - zdobywca obu goli.

Sanoczanie bardzo chcieli wygrać sobotnie spotkanie. Wiedzieli bowiem, że komplet punktów może ich wynieść do góry w ligowej tabeli. Już na początku spotkania podopiecznym trenera Mateusza Ostrowskiego udało się znacznie do tego celu przybliżyć. W 15. minucie kapitalnie z dystansu przymierzył Rafał Domaradzki. Piłka po jego strzale odbiła się jeszcze od poprzeczki bramki Pietraszewskiego i wpadła do siatki.

W pierwszych 45 minutach mogły jeszcze paść gole dla obu drużyn. Dla miejscowych trafić mógł Wolański, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Z kolei ze strony Ekoballu dobrą okazję miał Ząbkiewicz, ale przy lobowaniu bramkarza przelobował również bramkę.

Zaraz na początku drugiej części gry znowu dał o sobie znać Domaradzki. Tym razem po akcji indywidualnej ponownie dobrze przymierzył i strzałem w długi róg podwyższył na 2:0.

Rzemieślnik nie miał za wielu szans, ale też mógł strzelić w drugiej połowie. Dobrą okazję zmarnował jednak Florian, który zamiast odgrywać do partnerów zdecydował się na strzał. Z drugiej strony kapitalną okazję miał Sebastian Sobolak, ale z 5 metrów nie trafił głową do pustej bramki.

- Goście byli dzisiaj zabójczo skuteczni, nie pozwolili nam na wiele. Sanoczanie bardzo dobrze grali w środku pola. Staraliśmy się coś zrobić, ale ten mecz nam się po prostu nie ułożył

- powiedział po meczu trener Rzemieślnika, Tomasz Kijowski.

Rzemieślnik Pilzno - Geo-Eko Wiki Ekoball Stal Sanok 0:2 (0:1)

Bramki:0:1 Domaradzki 15; 0:2 Domaradzki 52.

Rzemieślnik: Pietraszewski 5 - Szymański 5, Tragarz 5, Kwaśniczko 5, Fryś 5 - Tomasiewicz 5, Florian 5, Ślęzak 5 (70 Szyszka), Barycza ż 5, Macnar ż 5 (62 Ślęczka) - Wolański 5. Trener Tomasz Kijowski.

Ekoball Stal: Krzanowski 9 - Słysz 8, Kokoć 8, Adamiak 9, Kaczmarski 8 (75 Niemczyk) - Jaklik 8 (90 Pielech), Lorenc 8, Sieradzki 8 (80 Femin), Ząbkiewicz 8 (86 Gąsior), Domaradzki 9 (90 Posadzki)- Sobolak 8. Trener Mateusz Ostrowski.

Sędziował Kogut 7 (Jarosław). Widzów 250.