4 liga. Stal II Mielec pokonała Stal II Stalowa Wola 3:1

kz
Mielecka Stal pokonała imienniczkę ze Stalowej Woli 3:1.

- Emocje sprawiliśmy sobie na własne życzenie. Mogliśmy ustalić wynik dużo wcześniej

- mówił po spotkaniu trener rezerw Stali Mielec Damian Skiba.

Trudno nie zgodzić się z taką oceną. Mielczanie w pierwszej połowie strzelili dwa gole, a spokojnie mogli dołożyć jeszcze jednego. To samo na początku drugiej połowy, gdy znów brakowało skuteczności.

Po golu kontaktowym zaczęła się nerwówka. Na boisko musiał wejść trener Skiba, by uspokoić grę swojego, młodego zespołu. To się udało, a w końcówce gola na 3:1 zdobył Adam Kramarz. Mielczanie grali już wówczas w “10”, choć sędzia mocno się w tej sytuacji pogubił. Zapomniał, że ukarany żółtą kartką zawodnik, był już wcześniej napomniany. “Czerwień” wyciągnął dopiero po konsultacji z arbitrem bocznym... i trenerem Skibą

Stal II Mielec - Stal II Stalowa Wola 3:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Załucki 25, 2:0 Kozłowski 32, 2:1 F. Moskal 70, 3:1 Kramarz 90.

Stal II Mielec: Strączek 6 – Załucki 7, Skrzyniak 6(46 Krzysztofik 6), Kiełbasa l 6, Sobczyk 7 (90 Tęczar) - Chmielowiec lll [87], Kozłowski 7, Bajorek 5 (75 Skiba), Kramarz 7 (90 Sosiński), Seweryn 6 (46 Kardyś 6) - Duszkiewicz 6 (88 Czop). Trener Damian Skiba.

Stal II Stalowa Wola: Siudak 5 - Stępniowski 4, Śpiewak 4, Bosak (23 Świerad 4), Nieradka 4 – Gnatek 5, Lebioda 4, Płonka (12 F. Moskal l 6), Wilk 3 (55 Buczek 5), Kuchyt4 – Grabarz 4 (80 Kowal). Trener Wojciech Fabianowski.

Sędziował Kublas 4 (Jarosław). Widzów 200.