4 liga. Start Pruchnik przegrał u siebie wysoko z Polonią Przemyśl - gospodarzom plany pokrzyżowała czerwona kartka

Arb
Polonia (niebieskie stroje) strzeliła w Pruchniku aż 5 bramek
Polonia (niebieskie stroje) strzeliła w Pruchniku aż 5 bramek Artur Bżdżoła
Start Pruchnik nie miał szans w starciu z Polonią Przemyśl. Duże znaczenia miała czerwona kartka dla obrońcy gospodarzy, Adriana Bochnaka.

Piłkarze Startu przegrali wysoko z przemyską Polonią, jednak plany podopiecznym Przemysława Laska popsuła sytuacja z 36. minuty, kiedy to drugą żółtą kartę zobaczył Adrian Bochnak i musiał opuścić plac gry, choć miejscowi długi czas nie mogli pogodzić się z decyzją rozjemcy z Rzeszowa. Prowadzenie Polonii dał Paweł Piątek, wygrywając w sytuacji sam na sam z golkiperem gospodarzy. Do wyrównania doprowadził Lasek, trafiając bezpośrednio z rzutu rożnego. Podwyższyć mógł Waldemar Znamieńczyków, ale jego strzał obronił golkiper Polonii. Pod koniec pierwszej połowy goście objęli prowadzenie po rzucie rożnym. Tuż po rozpoczęciu drugiej części gry Hubert Makowski minął się z futbolówką, sfaulował jednego z rywali i z rzutu karnego celnie przymierzył Piątek. Ten sam zawodnik kilka minut później dołożył swoje trzecie trafienie. Gospodarze grając w osłabieniu starali się skupić na obronie, nie mieli za bardzo siły przebicia, by zagrozić bramce rywala. Rywal natomiast po szybkich trafieniach na początku drugiej odsłony złapał wiatr w żagle i nadawał ton wydarzeniom na boisku. Wynik pojedynku ustalił rezerwowy Martin Adamski.

Start Pruchnik - Polonia Przemyśl 1:5 (1:2)

Bramki: 0:1 Piątek 3, 1:1 Lasek 18, 1:2 Kuźniar 45, 1:3 Piątek 47-karny, 1:4 Piątek 53, 1:5 Adamski 80.

Start: Makowski 3 – Lasek 5 (86 Kochanowicz), Jabłoński 3, Baran 3 (60 Czarniecki), Mikłasz 3 (77 Tuleja), Bochnak żżcz [36] 0, Parawa ż 3 (80 Pilch), R. Znamieńczyków 3 (72 Jarosz), Barszczak 3, W. Znamieńczyków 4 (70 Kubas), Gemra 3. Trener Przemysław Lasek.

Polonia: Kuźma 6 (83 Maciewicz) – Kuźniar 7, Czuryk ż 6 (46 Solarz 6), P. Broda 6, Kowalski 6, Kazek 7 (80 Babiarz), Głuszko 6 (57 Adamski), Błahuciak 6 (64 Janas), Wanat ż 7, Piątek 8 (66 J. Broda), Zanko 6. Trener Piotr Cisek.

Sędziował Kołodziej 3 (Rzeszów). Widzów 250.