4 liga. Szybkie dwa gole i po meczu - lider, Sokół Sieniawa dosyć łatwo uporał się na własnym boisku z Granicą Stubno

Grzegorz Kostka
Niespodzianki nie było - Sokół Sieniawa pewnie pokonał Granicę Stubno. Podopieczni Marcina Wołowca wygrali 3:0.

Sokół po nieudanym mecz z Igloopolem, przystąpił do spotkania z Granicą z mocnym postanowieniem poprawy sobie humoru. Już w pierwszej minucie gospodarze ustawili sobie mecz. Sebastian Brocki dośrodkował z rzutu wolnego a Adrian Mołodch Skierował piłkę do siatki. Po kilkunastu minutach było już 2:0. Tym razem po indywidualnym rajdzie Adrian Mołdoch zagrał przed bramkę granicy a Dawid Gnatek podwyższył wynik spotkania. Doi końca pierwszej połowy gospodarze mogli zdobyć jeszcze dwa gole, lecz Adrian Mołdoch I Sebastian Brocki zmarnowali znakomite okazje. Granica oddała pierwszy celny strzał dopiero w 44 minucie za sprawą uderzenia z rzutu wolnego Bogusława Sierżęgi, które to sparował Paweł Pawlus.

Po zmianie stron w pierwszym kwadransie miejscowi zmarnowali trzy dogodne okazje. W końcu w polu karnym sfaulowany został Adrian Mołdoch, a najlepszy strzelec Sokoła Patryk Kapuściński pewnie wykorzystał rzut karny. Do końca spotkania grę prowadził zadowolony z prowadzenia Sokół, zaś wszelkie próby ataków gości skutecznie rozbijała pewnie grająca defensywa gospodarzy.

Sokół Sieniawa - Granica Stubno 3:0 (2:0)

Bramka: 1:0 Mołdoch 1, 2:0 Gnatek 12, 3:0 Kapuściński 62-karny.

Sokół: Pawlus 6 – Kardyś 7 (72 Drożdżal), S. Padiasek 8, Kapuściński 8, Sivyj 7 (87 M. Padiasek) – Brocki 7 (84 Wilusz), Kasza 6 (67 Bursztyka), D. Jędryas 7, Lis 6 (84 Kalin) – Gnatek 6 (65 M. Jędryas), Mołdoch 7. Trener Marcin Wołowiec.

Granica: Kuźma 6 (87 Kot) – Poszur 5, Wróbel ż 4, Klepacki 5, Hajduk 4 (75 Kalawski) – Kornel Żoch 4 (69 Gielarowski), Sierżęga 5, Karol Żoch ż 4 (70 Świst ż), Polny 4, D. Mikulec 4 – Pempuś 3 (90+1 Harłacz). Trener Bogusław Sierżęga.