4 liga. Wisłok Wiśniowa przegrał w Orłem Przeworsk. Bartłomiej Buczek show

Orzeł Przeworsk (czerwone stroje)...
Orzeł Przeworsk (czerwone stroje)... Grzegorz Kostka
Dla obu drużyn był to ważny mecz. Gospodarze zwycięstwem praktycznie zapewniali sobie ligowy byt, Orzeł zaś wygrywając przedłużał swoje szanse na utrzymanie i plan swój w pełni zrealizował.

Mecz rozpoczął się dla gości wyśmienicie. Już w dziesiątej minucie Bartłomiej Buczek wyprowadził Orła na prowadzenie po podaniu Dawida Czyrnego. Na boisku w pierwszej połowie głównie dominowała walka. Do końca tej odsłony obie drużyny stworzyły sobie po jednej okazji podbramkowej. Ze strony gospodarzy wprost w bramkarza Orła z pola karnego wycelował Maximilian Cetnarski, zaś ze strony przyjezdnych z bliska chybił Dawid Obłoza.

Druga połowa znów świetnie zaczęli goście i znów do siatki Wisłoka trafił Bartłomiej Buczek. Orzeł nie zamierzał się zatrzymywać i ponownie Bartłomiej Buczek pokonał bramkarza gospodarzy, kompletując swojego hart-tricka. Chwilę później dekoncentrację defensywy przyjezdnych wykorzystał Jakub Zięba. Przeworszczanie jednak w niedzielne popołudnie mimo dwubramkowego prowadzenia dążyli do kolejnych trafień i w 90 minucie najlepszy na boisku Bartłomiej Buczek dograł do Dawida Stypy, a ten przypieczętował zasłużone zwycięstwo przeworszczan.

Wisłok Wiśniowa - Orzeł Przeworsk 1:4 (0:1)

Bramki: 0:1 Buczek 10, 0:2 Buczek 54, 0:3 Buczek 75, 1:3 Zięba 82, 1:4 Stypa 90.

Wisłok: Kaszuba - Zięba, Złamaniec (71 Boduch ż), Nowak (80 Gil), Cetnarski, M. Szymański (28 Białogłowicz), B. Szymański, Kasperkowicz, Maik, Krok, Kovtok. Trener Grzegorz Sitek.

Orzeł: Makowski – Kowal, Salwach ż, Domoń, Broda – Kruk (67 Kocur), Obłoza ż, Lech (77 Wilk), Flis (82 Fluda) – Czyrny (70 Stypa), Buczek. Trener Patryk Broda i Robert Kurosz.