4 liga. Wisłok Wiśniowa wysoko pokonał u siebie Stal Gorzyce

Łukasz Solski
Początki nie były może łatwe, ale ostatecznie Wisłok Wiśniowa wysoko wygrał u siebie ze Stalą Gorzyce.

Wisłok Wiśniowa - Stal Gorzyce 5:0 (3:0)

Bramki: 1:0 M. Szymański 24; 2:0 M. Szymański 33; 3:0 Zimny 43; 4:0 Mowak 58-samob.; 5:0 Oliwa 87.

Wisłok: Dziok 7 - Kowal ż 7 (65 Koczela 7), Kozubek 7, Guzek 7 (30 K. Szymański 7), J. Kot 7, Skała 7, Rutyna 7, Maślany 7, M. Szymański 8, Zimny 7 (80 Oliwa), Złotek 7 (83 Długosz). Trener Krzysztof Korab.

Stal: Baran 4 - Łuczakowski 4 (72 Madej), Winiarski 4, Syguła 4, A.Nowak 4 (72 Toś) - Falasa 4, Stalmach 4, Machowski 4, Tur 4, Dec 4 (65 Świąder 4) - Szymanek 4. Trener Artur Szkutnik.

Sędziował Kijowski 8 (Krosno). Widzów 250.

Wisłok wygrał zdecydowanie, ale początek meczu wcale nie wskazywał na to, że będzie tak łatwo. - Widać było, że Stal wyszła na ten mecz bardzo skoncentrowana i naprawdę grało się nam ciężko - przyznał szkoleniowiec Wisłoka, Krzysztof Korab. W drużynie z Wiśniowej z różnych przyczyn zabrakło 4 podstawowych piłkarzy. Pewnie też z tego powodu Wisłokowi ciężko było dobrze wejść w ten mecze. Jednak nie trwało to długo, bo w 24. minucie Michał Szymański po raz pierwszy pokonał Barana i potem poszło już zdecydowanie łatwiej. Do przerwy Wisłok dorzucił jeszcze 2 gole.

Po przerwie mecz był już pod kontrolą gospodarzy, a piłka do siatki Stali wpadła jeszcze dwukrotnie. - Nic nam dzisiaj nie chciało wpaść - przyznał po meczu kierownik Stali, Sławomir Falasa. - Mieliśmy i słupki, i poprzeczki, ale kończymy mecz z zerowym dorobkiem - dodał.