4 liga. Wygrało doświadczenie. Izolator Boguchwała wygrał w Jarosławiu z JKS-em 2:0

arb
Grzegorz Kostka
Wynik został ustalony po pierwszej połowie. Jedna z pierwszych akcji przyjezdnych zakończyła się powodzeniem. Pałys-Rydzik zbiegł do środka, oddał strzał przy krótkim słupku i futbolówka wylądowała w siatce.

Prowadzenie dało spokój w szeregach przyjezdnych, którzy nie forsowali tempa. Miejscowi natomiast nie mieli pomysłu na rozmontowanie bloku defensywnego gości i nie stworzyli sobie w pierwszej połowie żadnej klarownej sytuacji. W 39. minucie piłkę otrzymał Dudek, uderzył po długim słupku i futbolówka zatrzepotała w siatce. Jarosławianie najbliżej gola kontaktowego byli w okresie między 60. a 75. minutą. Wówczas dobre okazje mieli Pilch i Oziębło, lecz nie potrafili znaleźć sposobu na bramkarza Izolatora.

JKS Jarosław - Izolator Boguchwała 0:2 (0:2)

Bramki: 0:1 Pałys-Rydzik 6, 0:2 Dudek 39.

JKS: Lis 4 – Kołcz 4 (61 Krzyczkowski, 90+2 Kopcio), Gwóźdź 4, Saramak 4, Ptasznik 4 – Piróg 4 (46 Świecarz), Bańka 5, Brodowicz ż 4, Oziębło 5, Pilch 5 – Pawlak ż 5. Trener Paweł Załoga.

Izolator: Kaszuba 6 – Gajdek 5 (78 Brogowski), Bogacz ż 5, Wiącek 5, K. Wilk 5 – Worosz ż 6, Sitek 5 (71 Dobrzański), Pałys-Rydzik 6, Zieliński 5, Pikiel 5 – Dudek 6 (78 J. Wilk). Trener Tomasz Głąb.