7 sposobów na mocny i szybki Internet od Tenda. To takie proste!

Materiał informacyjny TENDA

Ile razy spotkaliśmy się z sytuacją, gdy już operator montował nam łącze i z niecierpliwością czekaliśmy, aby zacząć korzystać z Internetu, a napotkaliśmy jedynie problemy z zasięgiem czy prędkością?

WiFi często napotyka niestety na różne problemy - zbyt duże obciążenie, gdy każdy z członków rodziny chce z niego korzystać np. do gry online, oglądania seriali na Netflixie czy pracy zdalnej. Zdarza się również, że zwykły router nie potrafi objąć zasięgiem powierzchni całego domu lub mieszkania. Czołowy producent urządzeń sieciowych TENDA ma na to niezawodne rozwiązania. Wybierz rozwiązanie dla siebie:

1. Szukasz demona prędkości? Szybki router Tenda AC23 to coś dla Ciebie.

Router Tenda AC23 powstał z myślą o użytkownikach, którzy oczekują wysokiej jakości połączenia sieciowego. Dzięki swojej konstrukcji i dwupasmowej prędkości do 2100 Mb/s potrafi doskonale obsłużyć wiele połączeń na raz, bez opóźnień w grach czy podczas ładowania filmów online. To urządzenie wielokrotnie wyróżnione przez portale technologiczne, takie jak Benchmark.pl czy PCWorld.pl. Idealny dla szybkiego internetu!

Zobacz więcej na Tenda AC23 - szybki, dwupasmowy router do domu

7 sposobów na mocny i szybki Internet od Tenda. To takie proste!

2. A gdyby wydajność połączyć z atrakcyjną ceną? Tenda AC10 będzie doskonałym wyborem.

Ten gigabitowy router AC1200 poszczycić się może między innymi szybszym układem odpowiadającym za obsługę ruchu sieciowego. W praktyce oznacza to, że wydajność twojej domowej sieci będzie mniej podatna na przeciążenia związane z podpięciem wielu urządzeń do jednej sieci Wi-Fi. Jeżeli do jednego mało wydajnego routera podepniemy kilka smartfonów, laptopów oraz telewizor smart możemy z łatwością doprowadzić do jego przeciążenia - układ obliczeniowy nie będzie potrafił na czas obsłużyć całego ruchu sieciowego, co przełoży się na odczuwalne spowolnienie połączenia. Tenda AC10 potrafi pogodzić wysoką wydajność z ceną, która nie obciąży znacznie domowego budżetu.

Zobacz więcej na Tenda AC10 - dobry router do domu w niewielkiej cenie

7 sposobów na mocny i szybki Internet od Tenda. To takie proste!

3. Gdy brak stałego łącza - router na kartę SIM - Tenda 4G06.

Mieszkasz na wsi bądź w niewielkiej miejscowości, gdzie nie posiadasz dostępu do szerokopasmowego łącza? A może wynajmujesz mieszkanie i nie chcesz się łączyć wieloletnią umową na Internet stacjonarny? Z pomocą może przyjść technologia 4G LTE i obsługujący ją router Tenda 4G06. Dzięki niemu połączysz się z Internetem za pomocą sieci komórkowej zupełnie tak samo, jak robisz to za pomocą swojego smartfona. Wysoka moc sygnału oraz dwie anteny pozwalają doskonale pokryć zasięgiem całe mieszkanie.

Poznaj rodzinę routerów na kartę SIM.

7 sposobów na mocny i szybki Internet od Tenda. To takie proste!

4. Jeszcze więcej zasięgu! System Wifi - Tenda Nova MW5c to Internet wszędzie!

Niezależnie od mocy i ilości anten czasami pojedynczy router nie wystarczy do pełnego pokrycia zasięgiem Wi-Fi naszego domu czy biura. Tenda MW5c to proste w konfiguracji rozwiązanie pozwalające na znaczną poprawę zasięgu Wi-Fi. 3-pak obejmuje powierzchnię 300 m², zaś 2-pak 200 m². Jednym z jego najważniejszych atutów jest możliwość rozbudowy o kolejne jednostki Nova, gdy potrzebujemy jeszcze więcej zasięgu. Co więcej, poruszając się po domu i rozmawiając online, możemy być pewni, że nasze połączenie nie zostanie nagle zerwane - cały czas będziemy w obrębie jednej sieci.

Zobacz wszystkie możliwości systemu w technologii mesh Wi-Fi Tenda Nova MW5c.

7 sposobów na mocny i szybki Internet od Tenda. To takie proste!

5. Sygnał już jest, ale potrzeba więcej mocy? Wybierz wzmacniacz WiFi Tenda A9.

Jeśli posiadasz już router i chcesz niewielkim kosztem poprawić jego moc oraz zasięg, pomocnym urządzeniem będzie wzmacniacz sygnału Tenda A9. To niewielkie urządzenie wpinane do kontaktu pozwoli poszerzyć możliwości Twojej sieci w każdej sytuacji.

Sprawdź jak to robi.

7 sposobów na mocny i szybki Internet od Tenda. To takie proste!

6. Karta sieciowa USB Tenda U9, gdy laptop lub komputer mają problemy z WiFi.

Miniaturowa, dwuzakresowa karta sieciowa Tenda U9 podpinana za pomocą portu USB może przydać się w różnych zastosowaniach. Przede wszystkim pozwala szybko i bezproblemowo nawiązać sygnał WiFi, gdy Twoje urządzenie nie posiada karty sieciowej lub uległa ona uszkodzeniu. To także doskonałe rozwiązanie, gdy zainwestowałeś w szybsze łącze, ale stara karta sieciowa nie obsługuje tak wysokich prędkości. Z Tenda U9 AC650 to żaden problem.

Poznaj bliżej szybką kartę sieciową USB Tenda U9.

7 sposobów na mocny i szybki Internet od Tenda. To takie proste!

7. Sieć przyszłości - WiFi 6

WiFi 6 to najnowszy standard połączenia bezprzewodowego, który pozwala na uzyskanie nie tylko jeszcze większych prędkości, ale i sygnału o lepszej jakości. Tenda, podążając za współczesnymi trendami, przygotowała również propozycję dla każdego fana nowinek technologicznych - router TX3, a także kartę sieciową E30. Urządzenia znajdą się w polskich sklepach już w kwietniu 2021 roku.

Więcej informacji o routerze.

7 sposobów na mocny i szybki Internet od Tenda. To takie proste!

Gdzie kupić - dobre sklepy z elektroniką oraz Allegro.pl

Facebook Tenda Polska

Instagram Tenda Polska

7 sposobów na mocny i szybki Internet od Tenda. To takie proste!

Materiał oryginalny: 7 sposobów na mocny i szybki Internet od Tenda. To takie proste! - Polska Times

Dodaj ogłoszenie