Waldemar Mazgaj
archiwum
Niezwykle wyrównany był mecz między zespołami z Łukowa i Kłyżowa.

Grupa 1

Czołowa trójka pewnie wygrała swoje mecze, na dodatek ważne wyjazdowe spotkanie z sąsiadem z tabeli zwyciężył Wisan. Sporo bramek, także strzelanych przez pozyskanych zima zawodników, m.in. dla walczącej o utrzymanie Żupawy trafił Paweł Urbaniak (poprzednio Stal Nowa Dęba) i goniąca bezpieczną strefę Koniczynka musiała zadowolić się remisem.

Wichry przegrywały w 18 minucie już 0:2, ale potrafił odwrócić losy meczu. „Mecz bardzo dobrze rozegrany przez naszych zawodników. Pierwsze 20 minut gorsze, poźniej już dyktowaliśmy warunki gry” – dostaliśmy wiadomość od osoby prowadzącej klubowy fanpejdż.

Sami sobie praktycznie strzeliliśmy trzy bramki w trzy minuty po przerwie

- mówił Dariusz Bartnik, trener Sanny po porażce 3:4 z liderem.
WYNIKI:

KS Żupawa - Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 1:1 (1:1) Urbaniak – Kołodziej

Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - Unia Skowierzyn 4:2 (2:0) Jarosz 14, 74, Kaźmierczak 31, Zasuwa 57 – Gałużny 60, Zając 67

LZS Wola Rzeczycka - San Wrzawy 5:2 (2:2) Temporale dwie, Stankowski dwie, Chamot - Woźniak dwie

Sanna Zaklików – Wichry Rzeczyca Długa 3:4 (1:1) Kozłowski dwie, Odrzywolski - Turek 2, Plewik 49, Dziura 51, Uberman 53

Laskowiak Wola Baranowska - OKS Wielowieś Tarnobrzeg 0:3 (0:1) Łukasz Stachowicz 39, 60, Kuciński 70

LZS Krzątka - LZS Żabno 1:1 (0:1) Sudoł 87 – Micek 34

OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg - San Rozwadów Stalowa Wola 1:3 (0:2) K. Drzewi dwie, Sojecki (dla gości)

Junior Zakrzów - Wisan Skopanie 0:3 (0:1) Serafin 20, Kubiak 69, Lis 86

pauza: Strzelec Dąbrowica

Grupa 2

Goście czyli San Kłyżów dwukrotnie obejmowali prowadzenie, ale ostatecznie komplet punktów stracili w ostatnich minutach meczu tracąc dwa gole (jeden z nich był na dodatek samobójczy).

Bardzo wyrównane było spotkanie w Harasiukach, gdzie padło aż sześć bramek, a mecz zakończył się podziałem punktów. Outsider pokazał, że nie ma zamiaru oddawać nikomu punktów i postawił się rywalom z Brzózy Królewskiej.

Trochę niespodziewanie punkty stracił lider Sokół Hucisko, który zremisował na wyjeździe z Łęgiem Stany. Piłkarze z Jarocina nie dali żadnych szans drużynie z Wierzawic i już do przerwy prowadzili 6:0 (mecz ostatecznie zakończył się ich wygraną 7:1).

WYNIKI:

Łukowa – Kłyżów 3:2 (1:1) Rajski 40, Rainer 88-samob., Kusiak 90 – Cichoń 20, Maziarz 75;

Giedlarowa –Krzeszów 2:5 (2:2) dla gospodarzy Półtorak, Śniosek;

Stany – Hucisko 1:1 (0:1) dla gości Kołodziej;

Harasiuki – Brzóza Królewska 3:3 (1:2) dla gości Szczepanik, Klimek, Wach;

Sarzyna – Sójkowa 0:1 Dul;

Wierzawice – Jarocin 1:7 (0:6) dla gości Szpyra, Pławiak-karny, Tarka, Drabik, Oczkowski, Cichoń, Szczębara;

Jeżowe – Przędzel 1:0 (0:0) Cichoń.

Mecz Wólka Tanewska – Ulanów odbędzie się 24 marca.