A Stalowa Wola. Hat - trick Karola Brożyny dla Wielowsi. Adrian Hacia z Brzyskiej Woli strzela jak na zawołanie.

kg, arko,
Strzelcy wyborowi dali o sobie znać...
Strzelcy wyborowi dali o sobie znać... Archiwum
W grupie 1 najwięcej goli, bo siedem padło w spotkaniu Transdźwig Stale - San Wrzawy. W grupie 2 aż połowa meczów tej kolejki zakończyła się podziałem punktów i rezultatem 1:1.

Grupa 1

- Był najlepszym zawodnikiem na boisku, tak o Karolu Brożynie- strzelcu hat-tricka dla Wielowsi mówił po meczu Jan Kańka – prezes klubu. Niestety rywale często go faulowali i w 48 minucie poniosły go nerwy, sędzia pokazał mu czerwoną kartkę – dodał pan Jan.

Mirosław Kabata ze Stalów zdobył już szesnaście bramek w tym sezonie. Z powodu kontuzji nie zagrał najlepszy strzelec tej drużyny – Przemysław Stąporski. Pięknego gola strzałem lewą nogą z rzutu wolnego z dwudziestu pięciu metrów tuż „nad murem” zdobył Łukasz Świderski z Siarki.

LZS Jadachy – NZS Kępie Zaleszańskie 5:1 (3:0)

Bramki: M. Wolan 20, 70, 80, Tomczyk 10, R. Wolan 60 – D. Kurkiewicz 83.
Jadachy: Turek – Rębisz (65 W. Grdeń), J. Grdeń, Jadach, Niedziałek ż (70 Bałata), T. Marek, M. Wolan, Kołodziej (46 Urbaniak), Tomczyk, R. Wolan (65 M. Marek), Zych (65 Skiba ż). Trener Tomasz Wolan.

Kępie Zaleszańskie: A. Kurkiewicz – W. Mączka, P. Czernecki, M. Mączka, Krasoń, A. Czernecki, Ląd, Wierzbicki, Rożek, Rączka, D. Kurkiewicz. Trener Eugeniusz Gruszecki.

Sędziował J. Jaskot (Stalowa Wola). Widzów 150.

Koniczynka Ocice - KS Łęg Stany 1:0 (1:0) Ł. Łukawski 35;

KS Lasowiak Wola Baranowska - Jeziorak Chwałowice 1:0 (0:0)
Marcin Lis 84;

KS Żupawa - WKS Zabrnie 1:0 (0:0) Brzeski 57;

LZS Zbydniów - KS Czarni Lipa 0:0
;

OKS Wielowieś - Kolejarz Knapy 4:2 (4:0) Brożyna 20, 30, 42, Sitarski 10 - D. Bogdan 48, 50;

TS Transdźwig Stale - San Wrzawy 5:2 (3:0)
Rzepiela 20, 43, Kabata 34, 79, Uznański 50 - Panek 74, Chojnacki 78;

Wisan Skopanie - Siarka II Tarnobrzeg 1:2 (1:1) A. Nowak 12 - Świderski 14, 54.

Grupa 2

W 22. kolejce trzema golami popisał się Adrian Hacia z Brzyskiej Woli. Rywale nie byli w stanie zatrzymać również Kamila Kasprzaka i Marcina Sochy, oni również zaliczyli trafienia i dali swojej drużynie zwycięstwo 5:1. Aż połowa meczów tej kolejki zakończyła się podziałem punktów i rezultatem 1:1.

Brzyska Wola - Azalia Wola Zarczycka 5:1 (2:0) Bramki: Kamil Kasprzak 30, Marcin Socha 38, Adrian Hacia 55, 70, 80 – Mariusz Kida 65

Brzyska Wola: Średniawski, Karczmarczyk, Kyć, Ar. Hacia, Wrona, Karczmarczyk, Socha, Kiełboń (60. Wawrzak), A. Staroń (75 M. Staroń), Kasprzak (70 Kruk), Ad. Hacia (80. R. Socha). Trener: Janusz Kuszpa.

Wola Zarczycka: Czenczek, Szczepański, Mariusz Kida, Siwiec, Dawid Misiak, Flis, Sobota, Arkadiusz Misiak, Jędrek, Łyko, Janusz Kida. Trener: Paweł Szczepański.

Sędziował: Łokaj.

Widzów: 120

Podwolina – Sarzyna 1:4 (0:1) Erdzik 79 – Łuczak 32, 47, Paszek 49, Kusy 59;

Złotsan Kuryłówka - Rzeczyca Długa 3:1 (2:0) Tomasz Baj 9, Rusak 20, samobój 56 – Zygmunt Marcin 72;

Łowisko - Retman Ulanów 1:1 (0:1) Sławomir Gumieniak 75 – Jarosław Wołoszyn 8;

Galena Racławice - Francesco Jelna 1:1 (0:1) Socha 63 – Miazga 35;

Sokół Hucisko - Tanew Harasiuki 2:1 (1:0) Paweł Stępień 43, Mołdoch 59 – Młynarski 73;

Podlesianka Podlesie - Staromieszczanka Stare Miasto 1:1 (0:0) Dominik Story 80 – Maciej Baj 75;

Tanew Wólka Tanewska - Azalia Brzóza Królewska 1:1 (0:1) Pieróg 72 – Janusz Iwanicki 44-karny.