A Stalowa Wola. Rzeczyca Długa Wichry przedłużyła passę bez straty gola!

GL, ArkoZaktualizowano
Rzeczyca przedłużyła dobrą passę bez straty gola. Podlesianka Kamień okazała się lepsza od przyjezdnych z Zarzecza

Grupa 1

- Mieliśmy lepsze rozpoczęcie, szybko zdobyta bramka „ustawiła” derbowy mecz, kolejnej szansy dla nas nie wykorzystał Mariusz Markut, który lobując - strzelił nad bramką. Goście jeszcze w pierwszej mieli dwie stuprocentowe okazje, m. in. Kamil Temporale. Po przerwie Damian Pamuła uderzył z pierwszej piłki, ale Tomasz Żurawski - nasz bramkarz popisał się świetną interwencją. Ustanowiliśmy rekord w ilości meczów bez straconego gola! Chciałbym pochwalić Tomasza Żurawskiego, który po raz kolejny świetnie spisywał się w bramce oraz Damiana Kaczora - naszego młodzieżowca – podsumował derbowe spotkanie - Damian Tracz – grający prezes Wichrów Rzeczyca.

Norbert Polek – bramkarz Lasowiaka w drugiej połowie przy stanie 2:1 obronił rzut karny. - Mogę pochwalić Tomasza Jarosza, ponieważ bardzo dobrze radził sobie z przeciwnikami – przekazał nam Michał Polek – kierownik drużyny z Woli Baranowskiej.
- Drużyna gości trzy razy wychodziła na prowadzenie, ale determinacja naszych zawodników pozwoliła za każdym razem doprowadzać do wyrównania, a w końcowych minutach - przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść – skwitował mecz Rafał Kaźmierczak – wiceprezes i kierownik Wspólnoty.

Choć sporą przewagę, szczególnie w pierwszej połowie mieli Czarni - to Krzysztof Brymora – napastnik LZS-u Żabno w końcówce spotkania dobijając strzał kolegi mógł doprowadzić do wyrównania, ale z pięciu metrów przestrzelił nad poprzeczką.
W drugiej połowie czerwonymi kartkami ukarani zostali: Adam Pałeczka i Wiktor Kępka – zawodnicy Strzelca oraz Tomasz Komierzyński z drużyny Sanny.

LZS Rzeczyca Długa Wichry - LZS Wola Rzeczycka 2:0 (1:0)

Bramki: Kacper Markut 10, 85.

Rzeczyca Długa: Żurawski – Tracz (49 Zygmunt), Kowal ż (73 Bednarz), Sikora, Kaczor (88 Golik), M. Butrym ż (46 Karol Markut), M. Markut (79 Stanek), B. Markut ż, Dziura, Uberman (84 Tofil), Kacper Markut. Trener Dariusz Skórski.

Wola Rzeczycka: S. Pamuła – D. Pamuła, Lenart (80 Kuziora), Środa, Ł. Chamot (70 Daca), M. Stańkowski, Tur, M. Chamot, P. Stańkowski, K. Stańkowski, Temporale. Trenerzy: Grzegorz Lenart oraz Ernest Jaskowski.

Sędziował Ciak (Stalowa Wola). Widzów 250.

POZOSTAŁE WYNIKI:

KS Lasowiak Wola Baranowska - OKS Wielowieś 4:4 (2:0) T. Jarosz 33-karny, M. Białek 38, T. Szymczyk 75, W. Lis 78 – D. Kuciński 55, 70-rzut wolny, Ł. Stachowicz 72, 90+3;

LZS Krzątka - Jeziorak Chwałowice 0:2 (0:1) K. Wydra 34, K. Skwara 84;

UKS Wspólnota Serbinów - San Wrzawy 4:3 (1:1) K. Żarów 60, 80, M. Zasuwa 40, M. Kulczycki 88 – J. Fietko 30, Ł. Lasota 50, T. Broda 65;

KS Żupawa - Unia Skowierzyn 4:1 (2:1) Brzeski 18-karny, 21, Kozieł 52, 66 – M. Przedpełski 10;

LZS Żabno - KS Czarni Lipa 0:1 (0:0) Karol Chamera 68;

Sanna Zaklików - Strzelec Dąbrowica 4:2 (2:0) K. Koczwara 40, 65, 85, P. Studniarek 5 – Polek 67, 78;

Wisan Skopanie - OKS Mokrzyszów 4:1 (1:0) Kubisztal 32, Czechura 62, Kubiak 82, Panek 87 – Stadnik 54.

Zweryfikowany wynik spotkania: Wisan Skopanie – LZS Żabno 0:3 (wo).

Grupa 2

Podlesianka Kamień okazała się lepsza od przyjezdnych z Zarzecza i pewnie zainkasowała komplet punktów. Przekonujące zwycięstwo odniosła Azalia Wola Zarczycka, która wbiła gościom z Giedlarowej pięć goli, tracąc jedną.

Podlesianka Kamień – KP Zarzecze 2:0 (1:0)

Bramki: Sudoł 25, Marciniak 80.

Podlesianka: Marut – Surdyka(86 P.Story), Kida, Dominik Story, Daniel Story – Marciniak, Korytko (75 Piela), Kołodziej, Bałut, Gielar – Sudoł (83 Kowalski).

KP: Pardyka – Kępa, Szpyra, Oleksak, Erdzik – Zadworny, Zelek, Kozyra, Wójcik – Kobylarz – Dul.

Azalia Wola Zarczycka – Victoria Giedlarowa 5:1 (3:0) dla gospodarzy: Zagaja dwie, Sobota dwie, Szczepański;

Dolina Tanew Wólka Tanewska – Retman Ulanów 4:2 (3:0) Pieróg 12, Kuczera 17, Szwedo 44, K.Wołoszyn 56 – J.Wołoszyn 66, 77;

Staromieszczanka Stare Miasto – KS Sarzyna 2:1 (0:0) Marcin Baj 68, 78 – Paszek 66;

Czarni Sójkowa – Sokół Hucisko 1:0 (0:0) Szewc 60; Łęg Stany – KS Jarocin 1:3 (0:2) Kozioł 70 – Pławiak 3, 49, Dyba 43;

Azalia Brzóza Królewska – Sparta Jeżowe 2:2 (0:1) Grabarz 68, Prestka 80 – Sabat 40, 47;

Rotunda Krzeszów – San Kłyżów gospodarze zrezygnowali z gry.

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020