A Stalowa Wola: W bramce Sanny Zaklików znów musiał bronić... obrońca. Puścił tylko jednego gola, a jego zespół wygrał

kara
W grupie 1 Szymon Dominek, bramkarz Sanu Wrzawy, w 35 minucie obronił karnego, którego wcześniej sam sprokurował. W 8 minucie Damian Chmielewski z Wspólnoty Serbinów za faul taktyczny ukarany został czerwoną kartką.

Grupa 1

Paweł Durda, wychowanek Lasowiaka, w 15 minucie z powodu kontuzji kolana musiał opuścić boisko.

- W pierwszych dwudziestu minutach dominowali gospodarze, w drugiej połowie przewaga kondycyjna była już po naszej stronie. Graliśmy znów bez naszego bramkarza. Zastępował go już w drugim meczu z rzędu - Krzysztof Koczwara – etatowy obrońca – przekazał nam – Andrzej Koch – prezes Sanny.

Arbiter spotkania w Knapach dosyć często musiał poskramiać temperamenty zawodników. Kolejarz kończył mecz w dziewiątkę, a Unia w dziesiątkę.

Największy spadek w tabeli, bo z trzeciego miejsca przytrafił się Lasowiakowi.

KS Lasowiak Wola Baranowska – TS Transdźwig Stale 0:3 (0:1)
Bramki
: Rzepiela 43, Stąporski 55, Uznański 85.

Wola Baranowska: N. Polek – J. Lis, Piotrkowski cz [zz, 88], Babula, Michał Lis, Uzar (67 Furdyna), Pluta, Marcin Lis ż, W. Lis, Jarosz (78 Korczyński), Ozga. Trener Konrad Pluta.

Stale: Jajko – Durda (15 Jeczeń ż), Kabata ż (90 Leptacz), Stala, Dziuba ż (88 Saja), Rzepiela, Stąporski (79 Uznański ż), Janeczko ż, Papierz ż, Szlęk (90 Róg), Walski. Trener Adam Mażysz.

Sędziował Łój (Nisko). Widzów 80.

POZOSTAŁE WYNIKI
Jeziorak Chwałowice - LZS Zbydniów 6:1 (4:1)
Oźga 30, 55, Środek 43, 65, Wydra 35, Mateusz Kurkiewicz 38 - Podlasek 14;

Kolejarz Knapy - Unia Skowierzyn 2:2 (0:2) Rzeźwicki 65-karny, K. Wójciak 78 - Wrzosek 10, Zając 25;

KS Czarni Lipa - San Wrzawy 3:1 (1:1) Konrad Chamera 20, 72-karny, Karol Chamera 50 - K. Woźniak 25;

KS Żupawa - UKS Wspólnota Serbinów 6:0 (5:0) Duma 10, 24, Kozłowski 13, 42, Kozieł 18, 60;

LZS Krzątka - Strzelec Dąbrowica 0:2 (0:0) T. Polek 61, 90+2;

NZS Kępie Zaleszańskie - OKS Wielowieś 0:6 (0:2) Ł. Stachowicz 20, 55, Żarów 30, D. Stachowicz 60, Kuciński 68, Sitarski 80;

OKS Mokrzyszów - Sanna Zaklików 1:3 (1:1) K. Szwed 38 - Damian Czajka 37, Dawid Czajka 60 , A. Kozłowski 88.

Grupa 2

Zarzecze pokonało Brzózę Królewską. Łowisko bez problemów poradziło sobie z Podlesianką. Dwa gole zapisał na swoim koncie Tomasz Olko. Podziałem punktów zakończył się mecz Rzeczycy Długiej z Giedlarową. Jelna liderem.

Zarzecze - Azalia Brzóza Królewska 6:2 (5:1)
Bramki:
Wójcik, Szpyra dwie, Kozyra, Sz. Kozyra - karny, Maczuga - Banaś, Iwanicki - karny.

Zarzecze: Stój - Sadowicz, Zadworny, R. Kozyra, Maczuga, Maziarz (55 Drąg), Dul, Sz. Kozyra, Szpyra, Kazio (55 M. Kobylarz), Wójcik.

Brzóza Królewska: Potaczała, Kuczek, W. Klimek, Szczepanik, D. Klimek , Jabłoński (Trestka), Wawrzaszek, Hałaj, Iwanicki, Stopyra, Banaś (Stępień).

Sędzia: Koper

Widzów: 110.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Łowisko - Podlesianka Podlesie 3:0 (1:0)
Tomasz Olko 22, 80, Gumieniak 62;

Rzeczyca Długa - Victoria Giedlarowa 1:1 (1:0) Krzysztof Wierny 25 - Jakub Nicpoń 75;

Francesco Jelna - Łęg Stany 4:2 (2:0) P. Miazga 24, Fil 33, B. Miazga 78, Bielak 90 - Kozioł 42, 65:

Złotsan Kuryłówka - Staromieszczanka Stare Miasto 0:5 (0:3) Maciej Baj 10-wolny, Marcin Baj 20, 50, Mitrowski 40, Heliniak 70;

Tanew Wólka Tanewska - Sarzyna 2:3 (1:3) Dla gości strzelali: Adam Kusiak, Artur Łuczak dwie;

Wierzawice - Sokół Hucisko 2:2 Fimiarz 50, 65 - Loryś, Kołodziej;
Podwolina - Jarocin 4:3