NOWINY
  POLECAMY

  Ciekawostki ze świata sportu!

  Rozwiń
  NOWINY
  Zwiń

  Ciekawostki ze świata sportu!

  • Piękne pływaczki w kalendarzu
  • Byliśmy na stoku przy Hotelu Arłamów
  • Żużlowcy z Rzeszowa spotkali się z kibicami

  ABC wyborcy

  atk

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  * Możesz głosować w sobotę lub w niedzielę w godz. 6-20. * Wychodząc z domu nie zapomnij zabrać dokumentu, na podstawie którego komisja referendalna będzie mogła ustalić Twoją tożsamość. Oprócz dowodu osobistego może to być paszport, legitymacja służbowa z fotografią, legitymacja studencka.
  * W lokalu wyborczym dostaniesz tylko jedną kartę do głosowania, na której znajdziesz pytanie: "Czy wyraża Pan/Pani zgodę na przystąpienie Rzeczpospolitej Polskiej do Unii Europejskiej?". Obok pytania znajdziesz dwa kwadraty z odpowiedziami - TAK i NIE.
  * W wybranym kwadracie wpisujesz znak X. Jeżeli postawisz X w obu kwadratach lub nie postawisz go wcale, głos będzie nieważny.
  * Linie przecięcia znaku X muszą się znaleźć w obrębie kwadratu. W przeciwnym razie głos będzie nieważny.
  * Wszelkich informacji odnośnie procedury głosowania możesz zasięgnąć w czasie referendum całodobowo w Twoim urzędzie gminy oraz w delegaturze Krajowego Biura Wyborczego.
  * Delegatury Krajowych Biur Wyborczych na terenie woj. podkarpackiego: Rzeszów, tel. (0-17) 862-70- 24; Tarnobrzeg (0-15) 823-45-07; Krosno (0-13) 432 -44-00; Przemyśl (0-16) 678-39-17.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo