Akademia Judo Rzeszów zajęła 2 miejsce w klasyfikacji medalowej. Rozdzieliła drużyny z Gdańska i Sosnowca

Judocy z Rzeszowa pokazali klasę w Jaśle.
Judocy z Rzeszowa pokazali klasę w Jaśle. Archiwum klubu
5 złotych, 5 srebrnych i 8 brązowych medali zdobyli zawodnicy Akademii Judo Rzeszów w VIII Mistrzostwach Jasła, które były II edycja International Judo League.

W Jaśle startowało ponad 500 zawodników z polski i zagranicy z blisko 50 klubów.
Złote medale zdobyli: Adam Dębski (oddział Łańcut), Arkadiusz Boho, Piotr Kopiec, Piotr Beda (oddział Łańcut), Filip Jakubowski;

srebrne:'Paweł Hul, Wojciech Barć, Mateusz Grendys (w kategorii U17), Karolina Półtorak, Natasza Curzytek

brązowe: Mateusz Grendys (w kategorii U15), Filip Jurkowski, Wincenty Chmielowski, Michał Półótorak, Szymon Jucha, Szymon Pawliczak, Mateusz Klimko, Maciej Dębski (oddział Łańcut)