Aleksandar Kolew odpalił bombę! Co za trafienie napastnika Stali [WIDEO]

DW
Kolew odpalił! Ależ trafienie napastnika [WIDEO]
Kolew odpalił! Ależ trafienie napastnika [WIDEO] K_kapica_afk
Aleksandar Kolew otworzył wynik meczu Stal Mielec - Wisła Kraków. Napastnik w pierwszej połowie otrzymał podanie od Urbańczyka tuż przed polem karnym i gdy żaden z obrońców do niego nie doskoczył, postanowił huknąć zza szesnastki. Decyzja opłaciła się, bo Kolew huknął nie do obrony! Paweł Kieszek był bezradny. Zobacz to trafienie!

Aleksandar Kolew zerwał pajęczynę [WIDEO]

Gospodarze długo odbijali się od defensywy krakowian. W 22. minucie byli jednak bardzo blisko gola. Mateusz Mak pięknie przymierzył z rzutu wolnego, lecz kapitalnie spisał się debiutujący w Wiśle Paweł Kieszek, który sparował piłkę na poprzeczkę.

Sytuacja ta jednak dodała wiary miejscowym, którzy coraz odważniej zaczęli atakować. I zostali za to nagrodzeni. Mielczanie poklepali piłką, w końcu ta dotarła do Aleksandara Kolewa, który huknął z dystansu, a futbolówka zdjęła pajęczynę w bramce "Białej Gwiazdy".

Był to pierwszy gol zdobyty przez PGE Stal w tym sezonie z akcji, i był to gol dający prowadzenie do przerwy.

Kolejny słaby mecz rozegrała Wisła Kraków. „Biała Gwiazda” nie była w stanie sprostać Stali w Mielcu i zasłużenie przegrała 1:2. Krakowianie nie mieli przede wszystkim argumentów w ofensywie, w której momentami byli wprost bezradni. Stal grała prostymi, ale skutecznymi środkami, które doprowadziły ją do pierwszego zwycięstwa w tym sezonie.

Atrakcyjność meczu: 6,5/10
Piłkarz meczu: Mateusz Mak

EKSTRAKLASA w GOL24

Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Ekstraklasa transfery. Nowy sezon PKO Ekstraklasy już rozpoczęty. Najwyższa klasa rozgrywkowa została rozszerzona i tym razem rywalizuje ze sobą aż 18 zespołów. Które drużyny najlepiej wykorzystały letnią przerwę na przebudowanie kadry i znalezienie wzmocnień? Sprawdź wszystkie potwierdzone transfery w PKO Ekstraklasie! Stan na 12 sierpnia 2021.

Ekstraklasa transfery. Wszystkie letnie TRANSFERY w PKO Ekst...