Alert RCB dla mieszkańców Podkarpacia. Dostałeś SMS?

Agnieszka Przystaś
Agnieszka Przystaś
Rządowe Centrum Bezpieczeństwa po raz kolejny rozesłało alert mieszkańcom Podkarpacia.

Mieszkańcy Podkarpacia otrzymali SMS-y z ostrzeżeniem dotyczącym intensywnych opadów deszczu i burz.

- Uwaga! Intensywne opady deszczu i burze. Możliwe lokalne podtopienia i przerwy w dostawie prądu. Nie chowaj się pod drzewami. Jeśli możesz, zostań w domu.

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenia drugiego stopnia dla pięciu powiatów Podkarpacia: bieszczadzkiego, leskiego, sanockiego, krośnieńskiego i jasielskiego. Na terenie pozostałych powiatów obowiązuje ostrzeżenie pierwszego stopnia.  Prezentujemy zdjęcia naszych niezawodnych internautów, które pokazują podniesiony stan rzek w regionie.

Podniesione stany rzek i alarmy powodziowe na Podkarpaciu [Z...


Ulewne deszcze na Podkarpaciu. Interwencje straży pożarnej

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

j
jfk
Pewnie, że tak. Od 20 maja dostałem ich już 15. Da się to jakoś wyłączyć?
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24
Dodaj ogłoszenie