Apartamenty w pobliżu zalewu są prawie gotowe

Artykuł sponsorowany Developres
Efektowne apartamentowce powstające nad zalewem na Wisłoku w Rzeszowie będą gotowe już w grudniu. W budynkach oraz ich otoczeniu trwają już ostatnie prace wykończeniowe.

Kompleks mieszkalny „Tarasy Nad Zalewem” jest jedną z najciekawszych inwestycji mieszkaniowych w Rzeszowie. Jest budowany między ulicą Kwiatkowskiego, a zalewem na Wisłoku. DevelopRes buduje tu sześć efektownych apartamentowców, w których powstanie łącznie prawie 300 mieszkań. Bliżej zalewu budowane są cztery budynki sześciokondygnacyjne. Od strony ulicy budowane są natomiast dwa, wysokie na 12 kondygnacji. Można w nich wybierać spośród mieszkań o powierzchni od około 30 metrów kwadratowych aż po 100-metrowe apartamenty. Sporo jest także mieszkań typowo rodzinnych, o powierzchni około 50-60 metrów kwadratowych.

- Planowaliśmy zakończenie budowy na przyszłoroczne wakacje, ale wykonawcy udało się przyspieszyć prace i znacząco wyprzedzić harmonogram. Dzięki temu mieszkańcy otrzymają klucze do swoich mieszkań już w grudniu – mówi Bogusław Sobczyk, szef marketingu w firmie DevelopRes.

W budynkach oraz w ich otoczeniu trwają już ostatnie prace wykończeniowe. Nowoczesna architektura sprawia, że „Tarasy Nad Zalewem” to jeden z najbardziej efektownych kompleksów mieszkaniowych w mieście. Niezwykle istotnym atutem jest także świetna lokalizacja. - Z ulicy Kwiatkowskiego do centrum miasta jest bardzo blisko. Wokół mieszkańcy mają wszystko, czego trzeba na co dzień do życia. Są sklepy, szkoły, przedszkola i mnóstwo zieleni - mówi Bogusław Sobczyk.

Dodaj ogłoszenie