Asseco Resovia przegrała w Moskwie. Puchar dla Dynama

pmarkocki
Siatkarze Asseco Resovii przegrali w Moskwie 2:3.
Siatkarze Asseco Resovii przegrali w Moskwie 2:3. Krzysztof Łokaj / Archiwum
Siatkarze Asseco Resovii przegrali z Dynamem Moskwa 2:3 w drugim meczu finałowym Pucharu CEV.

Asseco Resovia wygrała pierwszego seta 30:28, ale kolejne dwa przegrała odpowiednio 22:25 i 24:26.

W czwartym secie zwyciężyli rzeszowianie (26:24) i zdołali doprowadzić do tie-breaka.

W decydującym secie nasz zespół jednak przegrał 9:15. Szkoda, bo gdyby wygrali, o tym kto zdobędzie puchar zadecydował by "złoty set".

Pierwszy mecz Resovia przegrała także 2:3.

Zobacz zapis relacji: Relacja na żywo z drugiego meczu finałowego o Puchar CEV: Dynamo Moskwa - Asseco Resovia