Asseco Resovia przegrała z Jastrzębskim Węglem 0:3

pmarkocki
Rzeszowianie nie dali rady Jastrzębiu.
Rzeszowianie nie dali rady Jastrzębiu. archiwum
Siatkarze Asseco Resovii przegrali w wyjazdowym meczu z Jastrzębskim Węglem 0:3.

Siatkarze prowadzeni przez Andrzeja Kowala nie dali rady Jastrzębiu przegrywając w trzech setach.

Asseco Resovia pierwsze dwa sety rozpoczynała od prowadzenia, ale w obydwu przypadkach na drugiej przerwie technicznej przegrywała kilkoma punktami. Pomimo zaciętych końcówek wygrywali jastrzębianie.

W trzecim secie gospodarze do zwycięstwa potrzebowali więcej niż 25 punktów - ostatecznie wygrali 27:25 i w całym meczu 3:0.

Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został Michał Łasko.

Zobacz zapis relacji live: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 3:0 (25:23, 25:20, 27:25)

Jastrzębski: Łasko, Martino, Czarnowski, Tisher, Holmes, Kubiak, Wojtaszek (libero) oraz Malinowski, Violas, Gierczyński

Asseco: Tichacek, Bartman, Nowakowski, Grzyb, Lotman, Achrem, Ignaczak (libero) oraz Kosok, Dobrowolski, Kovacević

MVP: Łasko