Atletico Madryt - Manchester City. Awantura między piłkarzami z boiska przeniosła się do tunelu. Interweniowała policja [WIDEO]

Tomasz Dębek
Atletico - Man. City
Atletico - Man. City OSCAR DEL POZO/AFP/East News
W ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów Atletico Madryt bezbramkowo zremisowało z Manchesterem City, ale na brak emocji nikt nie mógł narzekać. Awantura pomiędzy piłkarzami rozpętała się jeszcze na boisku, a po ostatnim gwizdku w tunelu doszło do "dogrywki", którą przerwała dopiero policja...

W środę na Wanda Metropolitano kibice Atletico nie zobaczyli bramek. Oznacza to, że ich drużyna pożegnała się z Ligą Mistrzów. Do półfinału awansował Manchester City, który tydzień temu wygrał na własnym stadionie 1:0.

W ciekawym meczu nie zabrakło niestety pozasportowych emocji. W końcowych minutach na murawie doszło do awantury pomiędzy piłkarzami obu drużyn sprowokowanej brutalnym faulem Felipe na Philu Fodenie (dostał za niego drugą żółtą kartkę). Bardzo aktywny w przepychankach był Stefan Savić, który pierwsze skrzypce odgrywał też w tunelu po zejściu z boiska. Poza nim rywali prowokował Šime Vrsaljko, który na nagraniach z monitoringu wydaje się rzucać w nich rękawicami bramkarskimi, a potem pluje w kierunku Kyle'a Walkera. Udało mu się sprowokować Anglików, doszło do kolejnych gorszących scen, które przerwała dopiero interwencja policji.

W półfinale Obywatele zmierzą się z inną drużyną z Madrytu, Realem. Drugiego z finalistów wyłonią spotkania pomiędzy Liverpoolem i Villarrealem.