Autobusem po Rzeszowie to emocjonująca gra zarówno dla...

  Autobusem po Rzeszowie to emocjonująca gra zarówno dla młodszych jak i starszych graczy

  Opr. Ula Sobol

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Autobusem po Rzeszowie to emocjonująca gra zarówno dla młodszych jak i starszych graczy
  1/5
  przejdź do galerii

  ©Materiały prasowe

  Chcesz się poczuć jak kierowca autobusu? A może chcesz sprawdzić co Cię czeka podróżując po Rzeszowie jako pasażer autobusu? Zapraszamy na wycieczkę autobusem po Rzeszowie! Jedna gra – dwie możliwości. Wydawcą jest firma "Polimedia”.
  Wygrasz grę, jeśli jako pierwszy pokonasz całą trasę. Aby dotrzeć do celu musisz pokonać wiele przeciwności. Jednak jeśli masz szczęście natrafisz po drodze na spore ułatwienia. Autobusem po Rzeszowie to emocjonująca gra zarówno dla młodszych jak i starszych graczy.

  Pomysłodawcą jest Paweł Pasterz. Scenariusz do gry powstał w Zarządzie Transportu Miejskiego w Rzeszowie przy opracowaniu grafiki pracowali Marlena Proszak i Jacek Gut.. Wydawcą jest firma "Polimedia”.


  Materiały prasowe  Rekomendowany wiek: od 4 lat

  Ilość graczy: 2-4

  Elementy gry:

  · Plansza dwustronna dla 2 wersji gry

  (tektura powlekana drukowana dwustronnie w kolorze)

  - pomarańczowa - jako Kierowca autobusu

  - i niebieska - jako Pasażer autobusu
  • Pionki - 4 szt. (plastikowe)
  • Karty zdarzeń - 30 szt. (karton drukowany dwustronnie w kolorze)
  • Kostka do gry - 1 szt. (plastikowa)
  • Pudełko (karton drukowany jednostronnie w kolorze)


  W grze Autobusem po Rzeszowie – jako kierowca wcielamy się w rolę kierowcy autobusu komunikacji miejskiej. Po planszy możemy podróżować jedną z najbardziej popularnych linii: 18 lub 19. Po drodze mijamy charakterystyczne obiekty w mieście jak np. budynek Politechniki Rzeszowskiej, Uniwersytetu Rzeszowskiego czy Zamek Lubomirskich. Po drodze czekają na nas karty zdarzeń, które mogą nam ułatwić podróż (np. „jedziesz buspasem” lub „czekasz na biegnącego pasażera”) oraz takie, przez które musisz się cofnąć („pomyliłeś trasę’ czy „ominąłeś przystanek”). Zwycięzcą w tej grze zostanie ten, kto pierwszy ukończy cały kurs.

  W grze Autobusem po Rzeszowie - jako pasażer wcielamy się w rolę pasażera komunikacji miejskiej chcącego zwiedzić Rzeszów. Podróż odbywa się po trasie przypominającej kształcę granice miasta. Start i meta znajdują się w rzeszowskim Ratuszu. Po drodze mijamy m.in. fontannę multimedialną czy Most im. Tadeusza Mazowieckiego. Również tutaj czekają na nas karty zdarzeń: te pozytywne jak np. „pomogłeś starszej pani wsiąść do autobusu” czy „korzystasz z biletomatu” oraz te negatywne kiedy np. musisz wrócić na start („nie masz biletu”). Zwycięzcą w tej grze zostanie ten, kto pierwszy zwiedzi całe miasto.

  Nabyć ją można wysyłając mailowe zamówienie na adres gra@polimedia.pl.

  Na razie powstała niewielka ilość - Seria limitowana.

  Cena: 50 zł.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo