AZS UR APPGO Rzeszów powalczył z Tomasovią Tomaszów Lubelski w meczu 2 ligi siatkarek

mił
AZS UR APPGO Rzeszów nie sprostał Tomasovii Tomaszów Lubelski
AZS UR APPGO Rzeszów nie sprostał Tomasovii Tomaszów Lubelski Krzysztof Kapica
AZS UR APPGO Rzeszów nie sprostał faworyzowanej Tomasovii Tomaszów Lubelski, ale zespół Macieja Lesia dzielnie walczył.

Rzeszowianki były wręcz skazywane na pożarcie, ale dzielnie powalczyły z dużo wyżej notowanym rywalem.

- Widoczna była zdecydowana poprawa jakości w naszej grze, w porównaniu z poprzednimi meczami. Dziewczyny wyglądały bardzo dobrze na tle tak mocnego rywala - powiedział Maciej Leś, trener miejscowych.

Jego podopieczne w każdej z przegranych partii toczyły równą walkę do połowy seta.

- Później górę brało większe doświadczenie Tomasovii, a także siła fizyczna, która była po stronie przyjezdnych - słyszymy.

Do kontrowersyjnej sytuacji doszło w IV secie przy prowadzeniugospodyń 15:13. Sędzia dał punkt przyjezdnym, choć atak rzeszowianek nie był autowy. Po tej sytuacji z AZS-u UR zeszło powietrze i mecz padł łupem Tomasovii.

W miejscowym zespole na wyróżnienie zasłużyła tym razem bardzo wszechstronna Marta Bogacka.

AZS UR APPGO Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3

Sety: 18:25, 25:23, 18:25, 19:25.

AZS UR APPGO: Mikulska, Nobis, Soja, Bogacka, Włodarczyk, Flaga, Chmura (libero) oraz Niedziałek, Baran. Trener Maciej Leś.

Mieczysław Golba: Sąd nie dał wiary Kazimierzowi Greniowi [STADION]