B Stalowa Wola: Krzątka świętowała awans. Skuteczny Serbinów. Orzeł zatrzymał Turbię. Wygrali w dziesięciu

micz, Kara
Snajperzy mieli dobrze nastawione celowniki
Snajperzy mieli dobrze nastawione celowniki archiwum
W grupie 1 Krzątka po wygranej w Żabnie mogła już świętować awans. W grupie drugiej Sanna Zaklików pokonała Zdziechowice. W grupie 3 San Wierzawice wygrał w "10".

Grupa 1

Mimo, że lider grał na wyjeździe, to mocnym akcentem przypieczętował swój sukces – Krzątka wygrała aż 5:1. Trochę niespodziewanie w Kopciach poległa Tarnowska Wola. Ceramika Hadykówka pewnie pokonała natomiast Juniora Zakrzów. Niesamowitą skutecznością popisali się piłkarze z Serbinowa, którzy pokonali Cygany aż 9:2.

Ceramika Hadykówka – Junior Zakrzów 4:2 (2:1)
dla gospodarzy Lubera cztery;

Łęg Kopcie – LKS Tarnowska Wola 2:0 (0:0) Kwaśnik 50, Jakubowski 90;

LZS Żabno – LZS Krzątka 1:5 (0:3)
Jędrzejewski 86 – Paduch 30, Kopeć 34, Jagoda 39 i 76, Kańka 82;

Wspólnota Serbinów – KS Cygany 9:2 (4:1) Farjan cztery, Gaj dwie, Wieczorkiewicz dwie, Furdyna;

Strażak Przyszów – LZS Wydrza 3:0** (wo)**.

Pauza: Iskra Sobów, Płomień Trześń.

Grupa 2

Sanna Zaklików pokonała Zdziechowice po golach Czajki, Kozłowskiego i Odrzywolskiego. Orzeł Glinianka ograł dobrze radzącą sobie ostatnio Turbię 5:1. Trzy bramki strzelił Piwko. Takim samym rezultatem zakończył się mecz Jarocina z Bielińcem. Górą byli goście.

Huragan Zdziechowice - Sanna Zaklików 1:3 (1:0) D. Pokwapisz 20 - D. Czajka 50, A. Kozłowski 58, Odrzywolski 73;

Orzeł Glinianka - Turbia 5:1 (3:0)
Piskorowski 7, M. Piwko 30, 32, 62, R. Młynarski 52 - Marzec 80; Jarocin - Jaruga Bieliniec 5:1 Seroka dwie, Pliszka, Byra, Pawłowski - M. Olko 49;

Jagiełło Pilchów - Kotowa Wola - mecz się nie odbył;

Kurzyna - Stalowa Wola 1:2 Samobój - K. Kacza 60, Kosior 79;

Radosan Radomyśl - Milenium Bieliny 0:3 (walkower);

Majdan Zbydniowski - Wola Rzeczycka 1:1 (0:1) Myszka 78 - M. Chamot 30;

Grupa 3

Zajmująca ósme miejsce w tabeli Sójkowa ograła Łukową, która plasuje sie na czwartej pozycji. Dwa gole zapisał na swoim koncie Kobylarz. Grabniak Hucisko wygrał z Majdanem Łętowskim. Zdobywcą zwycięskiego gola był Robert Struk w 70 minucie. Victoria Giedlarowa zremisowała z Wólką Grodziska. W meczu z Biedaczowem zawodnicy z Wierzawic grali od drugiej połowy w dziesięciu, nie przeszkodziło im to jednak w wygranej, bramki zdobył Piotr Pustelny.

Łukowa - Czarni Sójkowa 1:3 (0:1) M. Maczała 75 - Chamot 21, Kobylarz 47, 71;

Jodła Przychojec - Advit Łętownia 1:3
A. Proń, - K. Baraniak, A. Machowski, D. Szczerbaty;

Majdan Łętowski - Grabniak Hucisko 0:1 (0:0) Robert Struk 70;

Victoria Giedlarowa - Wólczanka Wólka Grodziska 1:1 (0:1) Piotr Baliga 48 - Łukasz Fleszar 29;

Orzeł Biedaczów - San Wierzawice 1:2 Dla gości: Piotr Pustelny 72, 88;