B Stalowa Wola: San Stalowa Wola wysoko wygrał u siebie. Zmiana lidera w grupie 1

Luci
Piłkarze Radomyślanki Radomyśl (czerwone stroje) nie mieli nic do powiedzenia w pojedynku z Sanem Stalowa Wola Krzysztof Nowaliński
Nowy lider w grupie 1. Tym razem na drużynie z Bielin wystrzelali się piłkarze Sanny Zaklików. Nie było niespodzianek w grupie 3.

Grupa 1
Chociaż KS Cygany to znacznie niżej notowany zespół, to jednak lider z Trześni nie zdołał strzelić tam bramki i wywieźć kompletu punktów. Co więcej, gospodarze grali bez swojego najlepszego strzelca Grzegorza Łącza, który z powodu obowiązków zawodowych nie mógł wystąpić w tym spotkaniu. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Z kolei mecz w Sobowie do końca trzymał w napięciu, bo miejscowa Iskra jeszcze 15 minut przed końcem spotkania przegrywała 0:2. Krzątka jednak musiała kończyć mecz w dziesięciu, bo jeden z jej zawodników otrzymał czerwoną kartkę i ostatecznie Stępień strzelił w 90. minucie gola na wagę punktu.

KS Cygany – Płomień Trześń 0:0;

Iskra Sobów – LZS Krzątka 2:2 (0:2)
Mrozik 75, Stępień 90 - Adamczyk 24 i 32;

Łęg Kopcie – Ceramika Hadykówka 4:3;

Wspólnota Serbinów – LZS Żabno 6:1

LKS Tarnowska Wola – LZS Wydrza 3:0 (vo)

Pauza Junior Zakrzów, Strażak Przyszów.

Grupa 2
Tym razem na drużynie z Bielin wystrzelali się piłkarze Sanny Zaklików. Wola Rzeczycka po wygranej 9:0 w poprzednim tygodniu tym razem musiała przełknąć gorycz porażki i to z niżej notowanym rywalem. Drugi punkt wiosną zdobyła Glinianka i opuściła ostatnie miejsce w tabeli.

San Stalowa Wola - Radosan Radomyśl 5:0 (3:0)
K. Kacza 17, 28, M. Drzewi 38, Tokarski 67, Kosior 73;

Truck Kotowa Wola - Jaruga Bieliniec 5:1 (3:1)
Radawiec 30, 36, 44, R. Kopeć 60, 70 – Mat. Olko 28;

Milenium Bieliny - Sanna Zaklików 0:8 (0:2)
Pankowski 32, Kozłowski 44, 59, Koczwara 54, 79, 87, M. Bednarski 63, 71;

Orzeł Glinianka - Huragan Zdziechowice 1:1 (1:0)

Grupa 3
Tym razem obyło się bez niespodzianek. Czołowe zespoły pokonały te z dolnych rejonów tabeli. Po sześć goli zobaczyli kibice w Przychojcu i Sójkowej.

Jodła Przychojec - Polonia Przędzel 4:2 (2:2)