B Stalowa Wola:Wspólnota Serbinów potwierdza wysoką formę. Lider z Jarocina trzyma fason. Wejście smoka 16-letniego Marcina Żaka.

micz, karolina
Ostrym strzelaniem powitali maj piłkarze klasy B
Ostrym strzelaniem powitali maj piłkarze klasy B archiwum
Lider grupy 1, Wspólnota Serbinów potwierdził wysoką formę i wygrał na wyjeździe z Płomieniem Trześń czyli niedawnym liderem. W grupie 2 lider – Jarocin – wygrywa kolejny mecz i utrzymuje 5 punktów przewagi nad drugim zespołem.

Grupa 1
Bardzo wyrównany na początku był mecz pomiędzy Krzątką, a Cyganami. W pierwszej połowie padło aż pięć bramek i śmiało można powiedzieć, że obowiązywała zasada cios za cios. Na bramkę gospodarzy natychmiast odpowiadali goście. Ostatecznie jednak lepsza okazała się Krzątka, która wygrała 4:2.

Płomień Trześń – Wspólnota Serbinów 1:3 (0:1) Stefański - Farjan dwie, Urbański;

Strażak Przyszów – Łęg Kopcie 0:1 (0:1) Jakubowski 10;

Junior Zakrzów – LKS Tarnowska Wola 1:1 (0:1) Kopała 58-karny - R. Siudak 15;

LZS Krzątka – KS Cygany 4:2 (3:2) Konefał 2 i 42, Paduch 13, Adamczyk 62 - Łącz 5, Durlak 20.

LZS Wydrza – Iskra Sobów 0:3 vo

Pauza Ceramika Hadykówka, LZS Żabno.

Grupa 2

Aż 9 bramek padło w starciu Sanny Zaklików z Turbią. Gospodarze wygrali pewnie, trzema golami popisał się Kozłowski. Żaden z rozegranych meczów nie zakończył się podziałem punktów.

Sanna Zaklików – Turbia 8:1 (2:0) Koczwara 20, 54, Kozłowski 40, 53, 83, Pankowski 47, Czajka 60, Bednarski 69 – Oczak 80;

Wola Rzeczycka - Kotowa Wola 5:2 (2:1) Stańkowski 20, dwie w drugiej połowie, Łukasz Chamot 40, Artur Granowicz 57 – Kopeć 25, Kaczyński 70;

Jaruga Bieliniec - Stalowa Wola 1:2 (1:2) M. Olko 15 – Dudek 29, Tokarski 44;

Jarocin - Jagiełło Pilchów 2:0 (0:0) Szczębara 80, Chudy 85;

Majdan Zbydniowski - Orzeł Glinianka 5:1 (2:1) Paterek 25, 50, Krawczyk 35, Wolak 60, Ogonowski 68 – samobój 5;

Radosan Radomyśl – Kurzyna 1:4 (1:2) Gąsiorowski 35 – Kołcz 11, Wołoszyn 18, Siembida 56, Smutek 72;

Huragan Zdziechowice - Milenium Bieliny 4:1 Dla gospodarzy strzelali: Dawid Czajka 30 - karny, 40, 60, Małagocki 32 – karny.

Grupa 3

Bardzo ciekawie było w meczu Przędzel – Sójkowa. Gospodarze prowadzili do 60. minuty 4:0, ale sygnał do odrabiania strat dał kolegom Jaskot. Kwadrans przed końcem na boisko wszedł 16-letni Marcin Żak i strzelił dwie bramki, był bliski zdobycia wyrównującego gola, ale w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza.

Majdan Łętowski - Jodła Przychojec 2:2 (1:0) Kusiak 10, Krzysztof Kolano 85 – Franciszek Sarzyński 55 – wolny, Krystian Sarzyński 62;

Polonia Przędzel - Czarni Sójkowa 4:3 (3:0) K. Śnios 8, 15, D. Śnios 43, Furman 57- karny - Jaskot 62, Marcin Żak 78, 83;

Łukowa - Victoria Giedlarowa 1:0 (0:0) Marcin Gdula 89;

Orzeł Rudnik - Advit Łętownia 4:0 (1:0) Kluk 44, T. Szopa 52, 75, samobój w 87.;

Grabniak Hucisko - San Wierzawice 2:3 (1:2) J. Partyka 44, R. Strug 55 – Fimiarz 20, 37, Heliniak 47-karny;

Jutrzenka Kopki - Orzeł Biedaczów 0:7 (0:4) M. Śliwa 13, K. Brudniak 30, 33, K. Kosior 45, Bosak 63, Płoszaj 78, Ł. Balawender 81;

Kłyż Tarnogóra - Wólczanka Wólka Grodziska 0:0