B SW. W grupie 3. aż trzy spotkania nie doszły do skutku - na mecze w Woli Zarczyckiej, Hucisku i Biedaczowie goście nie dojechali

Micz
archiwum
W grupie 1. Kopcie przewodzą w tabeli z kompletem punktów. W grupie 2. na fotel lidera wskoczyli Czarni Sójkowa.

Grupa 1

Ciekawie ułożył się mecz w Żabnie. Gospodarze, miejscowy LZS prowadzili już 4:0, by ostatecznie zremisować 4:4. Goście strzelili cztery gole w ostatnich 20 minutach. Iskra Sobów pewnie uporała się na wyjeździe z Juniorem Zakrzów choć pierwsza połowa zakończyła się remisowo. Strażak Przyszów nie miał z kolei problemów z pokonaniem Płomienia Chmielów. Kopcie po wygranej z Tarnowską Wolą zostały liderem i jako jedyny zespół mają komplet punktów.

WYNIKI:

LZS Żabno – LZS Furmany 4:4 (1:0) Jasnosz 13-karny i 48, Malinowski 55, Gromadzki 70 – Czachur 72 i 89, B. Turbiasz 82-karny, Gugała 86;

Junior Zakrzów – Iskra Sobów 2:4 (1:1) dla gości Jaskot 6 i 70, Kisielewski 55 i 75;

Strażak Przyszów – Płomień Chmielów 3:0 (1:0) Kruk, S. Wolak, M. Wolak;

KS Cygany – Płomień Trześń 2:2 (1:1) dla gospodarzy Durlak, Wójcik;

Łęg Kopcie – LKS Tarnowska Wola 4:2 (1:1) K. Rębisz dwie, Kwaśnik, D. Rębisz, – Wdowiak, Szypuła .

Pauza Koniczynka Ocice.

Grupa 2

Czarni Sójkowa wygrali na wyjeździe z Lotnikiem Turbia 3:2, dzięki czemu objęli fotel lidera.

WYNIKI:

Jaruga Bieliniec – LZS Wola Rzeczycka 2:3;

Majdan Zbydniowski – San Rozwadów 0:4 (0:2) Kosior, Proc, Szarowski, Kacza;

LZS Lotnik Turbia – Czarni Sójkowa 2:3 dla gości: Chamot, Młynarski, samobójcza;

Jagiełło Pilchów – Orzeł Glinianka 1:2 (0:2) Grabowski – Naprawa, Porcja;

Kotowa Wola – WKS Kurzyna 0:3 (0:1) Szafran 23, Smutek 58, Gęśla 72.

Mecz Huragan Zdziechowice – Milenium Bieliny 3:0 wo. Goście nie przyjechali.

Grupa 3

Nie doszło do meczu w Woli Zarczyckiej, Hucisku i Biedaczowie, drużyny gości nie przyjechały na mecz. W Rudniku Orzeł pokonał Majdan, zdobywając dwie bramki w pierwszej połowie. Jedną bramką wygrała również Wólczanka. W Łętowni drużyny podzieliły się punktami.

WYNIKI:

Azalia Wola Zarczycka – Jutrzenka Dębno 3:0 vo;

Advit Łętownia – KS Łukowa 2:2 (1:1) Szczerbat dwie - Kostyra, Kuchy;

Orzeł Rudnik – KS Majdan Łetowski 2:1 (2:0) dla gości: Kusik;

Kłyż Tarnogóra – Tanew Harasiuki przeł. 29.08;

Jutrzenka Kopki – Wólczanka Wólka Grodziska 1:2 (1:1) Maczuga 10 – Sołek 20, Grzywna 70;

Grabniak Hucisko – Jodła Przychojec 3:0 vo;

Orzeł Biedaczów – Polonia Przędzel 3:0 vo.