Bank Pekao wraca na Salon Maturzystów. Otrzymaj nagrodę za otwarcie konta!

Materiał informacyjny Bank Pekao S.A.
Po przerwie spowodowanej przez pandemię Bank Pekao ponownie pojawia się na targach edukacyjnych Salon Maturzystów Perspektywy. Uczniowie przygotowujący się do matury w roku szkolnym 2022/2023 będą mogli odwiedzić stoiska Pekao w 14 miastach, zapoznać się z ofertą banku dla młodych i otrzymać nagrodę za otwarcie konta.

Salon Maturzystów fundacji Perspektywy wraca po pandemii w standardowej formule

W roku 2020 i 2021 pandemia wymusiła zmianę formy Salonu Maturzystów – w tym czasie targi odbywały się wyłącznie online. Teraz jednak największa kampania informacyjno-edukacyjna dla maturzystów wraca we wcześniejszym formacie w 14 miastach akademickich w różnych częściach Polski. Podczas targów uczniowie będą mieli szansę zapoznać się z prezentacjami uczelni, uzyskają szczegółowe informacje o planowanych zmianach na egzaminie maturalnym w 2023 roku oraz otrzymają publikację "Informator dla Maturzystów" ze wskazówkami w kwestii wyboru studiów. Jednak to nie wszystko. Nie zabraknie także stoisk, które choć nie są bezpośrednio związane z edukacją, to skorzystanie z oferty wystawców może pomóc wkroczyć w dorosłe życie – na Salonie Maturzystów pojawi się między innymi Bank Pekao ze specjalnymi ofertami dla młodych.

Bank Pekao na Salonie Maturzystów – gdzie i kiedy można odwiedzić stoisko?

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, Salony Maturzystów będą odbywać się przez cały wrzesień w największych miastach akademickich. Pierwsze spotkania odbyły się w Kielcach, Szczecinie i Warszawie. Od 13 do 16 września z ofertą uczelni i innych instytucji będą mogli zapoznać się maturzyści z Łodzi, Wrocławia, Gdańska oraz Olsztyna. Nieco później, 19 i 20 września, targi zawitają do Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Następnie czas na Poznań (22–23.09) i Białystok (23.09). Terminarz zamykają Kraków (27–28 września), Rzeszów (29–30 września) i Bydgoszcz (30 września). Daty i niezbędne informacje można sprawdzić na stronie fundacji Perspektywy.

Bank Pekao pojawi się w każdej z tych lokalizacji, by przedstawić przyszłym studentom korzyści dostępne w ramach konta dla młodych oraz nagrody za otwarcie konta. Maturzyści będą mogli także zaczerpnąć informacji o ofercie banku, w tym o kontach oszczędnościowych, kredytach studenckich, czy o samej aplikacji mobilnej PeoPay i jej funkcjonalnościach.

Otwórz konto z selfie, by otrzymać 200 złotych od Banku Pekao dla maturzystów

Wchodząc w dorosłe życie, z pewnością warto zadbać o swoje zaplecze finansowe. Pierwszym krokiem w tym kierunku może być otwarcie konta. Przy okazji otwarcia rachunku można skorzystać z promocji od Banku Pekao, dzięki której można uzyskać do 200 złotych. Zasady są bardzo proste – aby otrzymać pierwsze 50 złotych, wystarczy otworzyć konto z selfie z kartą debetową, bankowością elektroniczną Pekao24 oraz aplikacją mobilną PeoPay. Następnie w każdym z trzech pierwszych miesięcy korzystania z konta należy wykonać min. 5 transakcji kartą i zalogować się co najmniej raz do aplikacji PeoPay, aby dostać do 150 złotych. Łącznie można zyskać 200 zł. To szybki i prosty sposób na dodatkowe fundusze – promocja jest dostępna do 16 października br., a jej szczegóły są dostępne również na stronie www.pekao.com.pl/konto-mlodzi.

To jednak nie koniec korzyści. Uczestnicy Salonu Maturzystów w każdym z miast mogą ponadto liczyć na nagrody w postaci gadżetów od Banku Pekao. Będą one dostępne dla osób, które zdecydują się na założenie konta w standardowy sposób od razu przy stoisku.

Konto Przekorzystne dla młodych

Oferta Banku Pekao obejmuje szereg propozycji skierowanych do osób, które właśnie wchodzą w dorosłość. Jedną z nich jest Konto Przekorzystne, którego prowadzenie do ukończenia 26. roku życia jest całkowicie darmowe. Korzystanie z karty nie jest objęte opłatami, podobnie jak wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą są bezwarunkowo bezpłatne dla młodych do 26. roku życia. Dodatkowo osoby z kontem w Banku Pekao mogą połączyć tę ofertę z innymi promocjami, na przykład programem Mastercard Bezcenne Chwile. Wystarczy zarejestrować kartę do 30 września i w okresie 30 dni wykonać transakcje na łączną kwotę minimum 50 złotych, by uzyskać 12 tys. punktów (150 zł), które można wymienić na nagrody w wielu sklepach. W przypadku rejestracji karty pomiędzy 1 a 9 października i wykonania transakcji kartą na kwotę łącznie min. 50 zł liczba punktów do zdobycia wynosi 8000 (100 zł).

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Bank Pekao wraca na Salon Maturzystów. Otrzymaj nagrodę za otwarcie konta! - Dziennik Bałtycki

Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24
Dodaj ogłoszenie