Bella Dolina, czyli nowoczesna architektura na Staromieściu

Artykuł sponsorowany
Bella Dolina to kolejne osiedle kompleksowo realizowane przez firmę DevelopRes. Planowanych jest tu nawet 20 budynków mieszkalnych, a w nich prawie 2 tysiące mieszkań. Spokojna, zielona okolica i łatwy dojazd do centrum miasta. To największe atuty nowoczesnego osiedla Bella Dolina, które od postaw powstaje w rejonie ulicy Lubelskiej.

- Bella Dolina wyznacza nowe standardy w kreowaniu przestrzeni miejskich osiedli, tak aby młodym, nowoczesnym rzeszowianom żyło się komfortowo – mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes, która buduje osiedle.

Bella Dolina znajduje się w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Rzeszowa – przy ulicy Lubelskiej. W okolicy powstają nowe zakłady pracy, stanowiące potężne zaplecze zatrudnienia, a wraz z nimi powstaje nowoczesna zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Osiedle jest w znakomitym położeniu pod względem komunikacyjnym, leży w pobliżu autostrady, obwodnicy północnej miasta, mostu Mazowieckiego i lotniska.

- Stąd wszędzie jest blisko. Jednocześnie Bella Dolina to miejsce bezpieczne i oddalone od uciążliwego miejskiego zgiełku. Bez wątpienia to najważniejsze czynniki decydujące o wyborze mieszkania – mówi Bogusław Sobczyk.

W czerwcu 2019 r. oddane zostały pierwsze dwa budynki. Planowanych jest tu nawet 20 budynków mieszkalnych, a w nich prawie 2 tysiące mieszkań.

Dodaj ogłoszenie