Bella Dolina. Nowe budynki szybko pną się ku górze

Materiał informacyjny DEVELOPRES
Budowa kolejnego etapu osiedla Bella Dolina nabiera rozpędu. W rejonie ulicy Lubelskiej firma DevelopRes buduje kolejne kondygnacje nowych budynków bloków mieszkalnych.

Bella Dolina to osiedle, które zostało zaprojektowane od podstaw. Na dużej działce planiści mogli rozmieścić budynki i towarzyszącą im infrastrukturę tak, aby stworzyć przestrzeń przyjazną i wygodną do życia.

- Zależało nam, aby mieszkańcy mieli na wyciągnięcie ręki wszystko, czego trzeba na co dzień. Osiedle powstaje w świetnej lokalizacji, bo z jednej strony jest usytuowane w cichym i zielonym miejscu, na uboczu, ale z drugiej, w pobliżu są sklepy, szkoły i świetnie rozwinięty układ drogowy, który pozwala szybko dostać się do centrum – mówi Bogusław Sobczyk.

Łącznie na osiedlu powstanie 20 budynków mieszkalnych. Są budowane w rejonie ulicy Lubelskiej, niedaleko ronda im. Rodziny Ulmów. Taka lokalizacja pozwoli mieszkańcom szybko i sprawnie dojechać do centrum miasta, a także do autostrady A4, drogi ekspresowej S19 i do międzynarodowego portu lotniczego w Jasionce. To tereny, gdzie powstają nowe zakłady pracy, stanowiące potężne zaplecze zatrudnienia, a wraz z nimi powstaje nowoczesna zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Mieszkania w nowych blokach można już kupować.

- Realizujemy właśnie etap, w którym powstanie dwa budynki i prawie 200 mieszkań. O urozmaiconym metrażu, zaprojektowane w nowoczesny sposób - mówi Bogusław Sobczyk.

Dodaj ogłoszenie