Bella Dolina. Ruszyła budowa kolejnego etapu osiedla

Artykuł sponsorowany DEVELOPRES SP. Z O.O.
W rejonie ulicy Lubelskiej rozpoczęła się właśnie budowa kolejnego etapu osiedla Bella Dolina. Nowoczesne apartamentowce stawia tu DevelopRes – sprawdzony i solidny deweloper.

- Rozpoczęty właśnie etap to dwa budynki, w których powstanie po 96 mieszkań. Prace potrwają do przyszłego roku – mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w DevelopResie.

Bella Dolina to osiedle, które zostało zaprojektowane od podstaw. Dzięki temu, nie mając żadnych ograniczeń można było zaplanować przestrzeń przyjazną mieszkańcom i wygodną do życia.

- Dotyczy to zarówno układu drogowego między blokami, jak i usytuowania placów zabaw oraz zagospodarowania wspólnej przestrzeni. Z kolei mieszkania projektowaliśmy tak, aby nadawały się do nowoczesnej aranżacji i były maksymalnie wygodne w użytkowaniu – mówi Bogusław Sobczyk.

Łącznie na osiedlu powstanie 20 budynków mieszkalnych. Są budowane w rejonie ulicy Lubelskiej, niedaleko ronda im. Rodziny Ulmów. Taka lokalizacja pozwoli mieszkańcom szybko i sprawnie dojechać do centrum miasta, a także do autostrady A4, drogi ekspresowej S19 i do międzynarodowego portu lotniczego w Jasionce. To tereny, gdzie powstają nowe

zakłady pracy, stanowiące potężne zaplecze zatrudnienia, a wraz z nimi powstaje nowoczesna zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Mieszkania w nowych blokach można już kupować.

Dodaj ogłoszenie