Biała sobota w szpitalu przy ul. Szopena w Rzeszowie. Bezpłatne konsultacje dla mężczyzn

Beata Terczyńska
Beata Terczyńska
Szpital zachęca mężczyzn do skorzystania z możliwości przebadania się i rozwiania wszelkich obaw i wątpliwości.
Szpital zachęca mężczyzn do skorzystania z możliwości przebadania się i rozwiania wszelkich obaw i wątpliwości. Krzysztof Kapica
Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 1 iprzy ul. Szopena w Rzeszowie zaprasza 12 czerwca w godzinach od 10 do 14 na „Białą sobotę” w zakresie profilaktyki nowotworów gruczołu krokowego.

Podczas akcji w Podkarpackim Centrum Leczenia Raka Gruczołu Krokowego i Podkarpackim Centrum Chirurgii Robotycznej będzie można skorzystać z konsultacji lekarzy specjalistów w zakresie profilaktyki nowotworu gruczołu krokowego. Pacjenci będą mieli możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z nieprawidłowymi wynikami lub dolegliwościami dotyczącymi prostaty.

Konsultacje skierowane są w szczególności do panów po 45. roku życia, u których w rodzinie występowały choroby nowotworowe, mają podwyższone wyniki badań PSA, oraz do tych, u których występują trudności lub ból podczas oddawania moczu, konieczne są częste wizyty w toalecie.

Szpital zachęca mężczyzn do skorzystania z możliwości przebadania się i rozwiania wszelkich obaw i wątpliwości. Szybkie wykrycie problemów z prostatą, pozwala na szybszą reakcję medyczną, a badania profilaktyczne są jednym z najważniejszych elementów w walce z rakiem.

Na badanie nie jest potrzebne skierowanie, jak również nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.

Akcja będzie prowadzona w Zespole Poradni Specjalistycznych Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie; budynek „F”.

Kryzys wieku średniego. Skąd się bierze i czy dotyka wszystkich?

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie