Biegaczka Resovii zaproszona do drużyny Europy! W Ostrawie pobiegnie w Pucharze Kontynentalnym 2018. Impreza w drugi weekend września

Tomasz Ryzner
Anna Sabat przeżywa najlepszy czas w swej karierze
Anna Sabat przeżywa najlepszy czas w swej karierze Polska Press
Anna Sabat (Resovia), piąta zawodniczka Mistrzostw Europy w Berlinie, weźmie udział w biegu na 800 metrów, który będzie jedną konkurencji biegowych, które odbędą się podczas Pucharu Kontynentalnego 2018.

Impreza, która odbędzie się w Ostrawie (8/9 września), jest organizowana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych (IAAF). To najważniejsze zawody lekkoatletyczne, jakie zostały przyznane Republice Czeskiej.

Są to dwudniowe zawody, w których startują cztery złożone wyłącznie z najlepszych lekkoatletów zespoły, reprezentujące poszczególne kontynenty ‒ Europę, Afrykę, obie Ameryki oraz Azję i Oceanię. W każdej dyscyplinie występują dwuosobowe drużyny żeńskie i męskie.

- Wyróżnienie jest niemałe, bo do pucharu zaproszono Ankę i Natalię Pryszczepę, mistrzynie Europy z Berlina - mówi Piotr Kowal, klubowy trener Anny.

Przypomnijmy, że biegaczka Resovii ostatnio wygrała mityng w Goeteborgu. Chciała tam powalczyć o rekord życiowy, ale niska temperatura (15 stopni), wiatr, deszcz nie pozwoliły zrealizować celu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

M
Mr Riddle

Może Pani Ania zaprosi gości na stadion Resovii i pokaże jego innowacyjność z którego dumny jest Rzeszów. 

L
LeniuKRN
Patrząc na zaplecze i gdzie nie ma po treningu ciepłego prysznica wziąść to mega sukces
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24
Dodaj ogłoszenie